Strona główna » Tagi - Motocykle » Motocykl
Suzuki Shell Szkoła Suzuki Shell Moto Szkoła 2016 - zapisz się już dziś!
K. Szreder // 22. 03. 2016

Suzuki Shell Moto Szkoła to już tradycja. Co roku na początku sezonu Suzuki i Shell zapraszają motocyklistów do udziału w szkoleniach podnoszących umiejętności jazdy na motocyklach i... więcej »

Jesteśmy rodzicami, nie wariatami! Jesteśmy rodzicami, nie wariatami!
K. Szreder // 11. 03. 2016

Nie wiem jak u Was, ale u mnie wyraźnie słychać już pierwsze wiosenne pomruki motocyklistów. Słychać też pierwsze teksty - dawcy wyjechali na ulicę. Stereotypy mają się dobrze i sporo ich... więcej »

rainpal Rainpal - sposób na niepogodę?
K. Szreder // 29. 01. 2016
Tagi: Motocykl, Rainpal

Nie wszystko da się przewidzieć, chodząc z psem pod blokiem możesz oberwać doniczką spadającą z balkonu sąsiadki a w słoneczny dzień nie stąd ni zowąd mogą nadejść chmury i lunie... więcej »

MOTO EXPO 2015 MOTO EXPO POLSKA - wystawa motocykli i skuterów
K. Szreder // 27. 01. 2016

Macie plany w dniach od 19 do 21 lutego? Jeśli nie to może mała wycieczka do Warszawy? To właśnie w tych dniach odbędzie się MOTO EXPO POLSKA 2016 czyli Wystawa Motocykli i Skuterów. więcej »

Bell kamerka 360 Fly Bell i kask z kamerą 360 stopni
K. Szreder // 11. 01. 2016

Było śmianie się z rosjan, że jeżdżą autami które przypominają studia telewizyjne z kamerkami na każdą okazję. A tu bach! Coraz więcej Polaków też takie posiada i to nie tylko w aucie,... więcej »

Kymmee Johnson Motocykl najlepszym przyjacielem dwulatki!
K. Szreder // 11. 08. 2015

Bo czym skorupka za młodu nasiąknie...Tu już skorupka nasiąknęła i nawet za przeproszeniem trąci. I to jak! Poznajcie 2 letnią mieszkankę Elkhorn w Nebrasce Kymmee Johnson. więcej »

Następne »« Poprzednie

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl