Strona główna » Tagi - Motocykle » Kaski
Kask motocyklowy z technologią HUD od BMW Kask motocyklowy z technologią HUD od BMW
E. Domańska // 12. 01. 2016

HUD (skrót od ang. Head-Up Display) – wyświetlacz przezierny prezentujący informacje na specjalnej szybie bez zasłaniania widoku. Początkowo technika ta miała tylko zastosowanie militarne,... więcej »

Bell kamerka 360 Fly Bell i kask z kamerą 360 stopni
K. Szreder // 11. 01. 2016

Było śmianie się z rosjan, że jeżdżą autami które przypominają studia telewizyjne z kamerkami na każdą okazję. A tu bach! Coraz więcej Polaków też takie posiada i to nie tylko w aucie,... więcej »

BMW Helm Sport BMW Motorrad wycofuje kask „BMW Helm Sport”
. // 30. 11. 2015

BMW Motorrad wycofuje kask motocyklowy „BMW Helm Sport”. Nabywcy proszeni są o zwrot kasków do autoryzowanych dealerów BMW Motorrad. Kask można wymienić niezależnie od jego wieku na inny... więcej »

Kask Deryck Todd Rockowy przepych na kasku od Deryck'a Todda
K. Szreder // 21. 02. 2015

Gdyby Doda jeździła na motocyklu z pewnością po kask udałaby się do kontrowersyjnego projektanta Deryck'a Todda. Konikiem designera są czapki z daszkiem bogato zdobione kryształami,... więcej »

Kask Skwal Shark Skwal - kask z wbudowanymi diodami LED
K. Szreder // 19. 02. 2015

Przezorny zawsze...widoczny, a zwłaszcza motocyklista na drodze. Marka Shark na nadchodzący sezon do oferty wprowadza kaski, które w standardzie mają zamontowane i homologowane światła LED. więcej »

Mask Helmet - wyróżnij sie z tłumu
E. Domańska // 13. 09. 2014

Mask Helmet to francuska firma, która oferuje nietuzinkowe pokrowce na kaski motocyklowe i rowerowe. Ceny dla kasków otwartych wahają się między 20 - 30 €, natomiast dla kasków integralnych... więcej »

Następne »