Strona główna » Tagi - Sporty motorowe » Marquez
MotoGP: San Marino - Marquez wygrywa szalony wyścig
E. Domańska // 13. 09. 2015

Marc Marquez wygrał bardzo trudny wyścig o Grand Prix San Marino, a podium uzupełnili Bradley Smith i Scott Redding. Podczas zawodów warunki pogodowe były bardzo zmienne, co zmusiło kierowców... więcej »

Lorenzo MotoGP: Lorenzo zdominował kwalifikacje do GP San Marino
E. Domańska // 12. 09. 2015

Jorge Lorenzo pewnie wygrał kwalifikacje MotoGP do Grand Prix San Marino i z czasem 1:32,146 ustanowił nowy rekord toru Misano. Z pierwszego rzędu wystartują również broniący tytułu Mistrza... więcej »

Marquez wygrał wyścig w Indianapolis MotoGP: Marquez wygrał wyścig w Indianapolis
E. Domańska // 10. 08. 2015

Marc Marquez odniósł trzecie zwycięstwo w tegorocznym sezonie MotoGP, zdobywając najwyższe podium w wyścigu o GP USA. Warto dodać, że jest to jego trzecia wygrana na trzy starty na... więcej »

Marquez wygrywa wyścig o Grand Prix Niemiec MotoGP: Marquez wygrywa wyścig o Grand Prix Niemiec
E. Domańska // 13. 07. 2015

Marc Marquez odniósł pierwsze zwycięstwo w MotoGP od siedmiu wyścigów, wygrwając Grand Prix Niemiec na torze Sachsenring. Startujący z pole position Marquez został wyprzedzony najpierw przez... więcej »

MotoGP Assen 2015 MotoGP: Rossi pierwszy na torze w Assenpo spektakularnej walce z Marquezem
. // 28. 06. 2015

Broniący tytułu motocyklowego mistrza świata, Marc Marquez zakończył ósmy wyścig sezonu MotoGP na drugiej pozycji. Powrócił na podium w holenderskim Assen po widowiskowej i zaciętej walce z... więcej »

Lorenzo i Marquez MotoGP: Lorenzo wygrywa przed własną publicznością w GP Hiszpanii
E. Domańska // 04. 05. 2015

Jorge Lorenzo odniósł pierwsze zwycięstwo w tegorocznym sezonie MotoGP w świetnym stylu wygrywając przed własną publicznością Grand Prix Hiszpanii na torze Jerez. Statujący z pole position... więcej »

Następne »« Poprzednie

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl