Strona główna » Aktualności » Córka Paula Walkera pozywa Porsche!

Córka Paula Walkera pozywa Porsche!

meadow walker
Dodano: 29. 09. 2015
Tagi: Porsche, Paul Walker

Ameryka to kraj bardzo fascynujący, ale przy tym cholernie dziwny. Odszkodowanie dostaniesz za bardzo osobliwe rzeczy ot na przykład 250 tysiecy zielonych za zbyt gorącą kawę, 300 tysięcy za bakterię mięsożerną, która "pożarła" członka, czy 1,5 miliona za nerkę oddaną żonie, która żoną być przestała.

meadow walker
meadow walker
meadow walker
Dwa lata po wypadku swojego ojca do sądu swoje kroki kieruje Meadow Rain Walker, córka gwiazdora serii Szybcy i Wściekli. Do wypadku Paula Walkera doszło w Santa Clarita, Porsche Carrera GT, którym kierował jego przyjaciel wypadło z drogi na ostrym zakręcie. Z prędkością 150km/h uderzyło w słup a następnie zatrzymało się na drzewie. Po krótkiech chwili stanęło w płomieniach, do identyfikacji zwłok niezbędne były badania DNA.
Z pozwu córki aktora dowiadujemy się, że Porsche miało nie gwarantować wystarczającego poziomu bezpieczeństwa. W momencie uderzenia w słup, pasy przyczyniły się do połamania żeber i miednicy Walkera, przez co nie mógł wydostać się z auta i spłonął żywcem.Nie wiadomo, jakiej wysokości odszkodowania oczekuje od Porsche Meadow Rain Walker. Jednak całość ma być przeznaczona na rzecz  fundacji imienia jej ojca. 
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Córka Paula Walkera pozywa Porsche!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl