Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Land Rover Defender - zaskoczenia nie będzie

Land Rover Defender - zaskoczenia nie będzie

Land Rover Defender
Dodano: 20. 10. 2014
Tagi: Land Rover, Land Rover Defender

Hej Kahn dawno się nie widzieliśmy, ale u Ciebie chyba wszystko po staremu, styl ten sam? Podziwiam szczerze i otwarcie konsekwencję z jaką działa Brytyjski tuner. Jeśli skusi się na bardziej szalony projekt to zawsze stanie przed cienką czerwoną linią i ani myśli ruszyć dalej. Fakt, nie wszyscy mają rosyjsko-arabską duszę i szukają szaleństwa i odważnych modyfikacji.

Land Rover Defender
Land Rover Defender
Land Rover Defender
Jeśli jednak miłośnicy klasycznych i eleganckich rozwiązań zdecydują się na zakup auta zmodyfikowanego przez Kahn Design do spółki z Chelsea Truck Company dobrze by mieli portfel przynajmniej w połowie tak zasobny jak Rosjanie lub właściciele petrodolarów.
Bowiem na sprzedaż został wystawiony Land Rover Defender w cenie 72 875 funtów. Co w zamian? Przebieg - 1450 kilometrów, nowy grill, przedni zderzak z dodatkowymi światłami, reflektory z wersji wojskowej, układ wydechowy zakończony dwiema końcówkami. Wnętrze pokryto beżowo-karmelową skórą Nappa. Auto napędza 2,2 litrowy diesel o mocy 122 KM a całośc postawiono na 16-calowych obręczach

Land Rover Defender
Land Rover Defender
Land Rover Defender
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Land Rover Defender - zaskoczenia nie będzie

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl