Strona główna » Aktualności » Co znajdziesz na moto aukcjach WOŚP?

Co znajdziesz na moto aukcjach WOŚP?

WOŚP motoryzacja
Dodano: 07. 01. 2016
Tagi: Porsche, WOŚP

Nie dam grosza na tego pajaca! Nie będę sponsorował narkomanów na Woodstock. Państwo jest od tego żeby wyposażać szpitale. Dlaczego nie mówi się tyle o działaniach Caritas a Owsiak ma najlepszy czas antenowy? Tego typu opinie wracają jak bumerang kiedy grudzień dobiega końca i orkiestra zaczyna grać głośniej. Czy są słuszne? Oczywiście psim obowiązkiem państwa jest wyposażyć szpitale jak najlepiej, a Pan Owsiak jest wybaczcie stwierdzenie -dupochronem- rządzących bo co się nie dokupi to WOŚP dogra, ale jeśli nawet jedno małe życie zostało po tym cyrku uratowane to zawsze warto. Fajnie, że do pomocy maluchom dołączyła pomoc geriatryczna, umówmy się starość rzadko bywa bezbolesna, piękna i spokojna. W samym 2013 roku fundacja zakupiła 91 foteli kąpielowych, 69 podnośników hydraulicznych, 95 kardiomonitorów a także 64 inhalatory. 

WOŚP motoryzacja
WOŚP motoryzacja
WOŚP motoryzacja
WOŚP niedziela nie jest dla mnie dniem totalnej mobilizacji. Najczęściej swoje przysłowiowe trzy grosze przekazuje przy okazji zakupów w Lidlu. Kwoty idące w tysiące są dla mnie póki co nieosiągalne, ale jeśli ktoś takowymi dysponuje a dodatkowo lubi motoryzacje może zajrzeć na aukcje specjalne.
Pierwsza propozycja to raczej reklama wizerunkowa marki Jeep. Można szumnie odtrąbić, że Jeep gra dla WOŚP! Jeśli myślisz, że pod młotek trafiła jakaś edycja limitowana lub weekend za kółkiem dajmy na to Renegade to sorry, ale nie. W rzeczywistości możliwe jest wejście w posiadanie koszulki Juventusu Turyn, który marka motoryzacyjna sponsoruje. Żeby nie było, że tylko logo sponsora to swoje podpisy złożyli również zawodnicy: Gianluigi Buffon, Alvaro Morata, Simone Zaza, Paul Pogba, Claudio Marchisio oraz Juan Cuadrado. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twoja druga połówka będzie piała z zachwytu. 
Zobacz także: Amerykański Chopper do wylicytowania na rok. »
Tradycyjnie już na aukcji pojawiają się orkiestrowe dwa kółka a raczej prawo do posiadania przez rok fundacyjnego Amerykańskiego Choppera. Któż, kogo interesują motocykle, nie zna programu American Chopper? 165 krajów świata emituje ten program, który ciągle cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Jest to rodzinna saga o tym, jak tworzy się od podstaw motocykl, który za każdym razem poświęcony jest innemu tematowi. Wydarzenia, historia, a nawet prywatne osoby mogą stać się inspiracją dla twórców tej wspaniałej maszyny. Miliony ludzi na całym świecie śledzą losy rodziny Teutul, ich wspólną pracę, kłótnie, a także radości z wykonania każdorazowo niesamowitego dzieła, jakim jest gotowy Chopper - powiedział Jurek Owsiak UWAGA!! Motocykl przeznaczony jest wyłącznie do celów wystawowych,  nie jest dopuszczony do ruchu, a licytujący nie będzie mógł na nim jeździć.
Zobacz także: Porsche Young Driver Experience »
Chyba najciekawsza propozycja płynie od Porsche Polska. Od 8 do 10 stycznia na warszawskim Placu Defilad, dzieciaki które przez cały rok były zaangażowane w działalność fundacji będą miały okazję poprowadzić - oczywiście pod okiem instruktorów- specjalnie przystosowane Porsche 911 Carrera lub Porsche Panamera. Ty również możesz dać swojemu dziecku taką szansę. Aby wziąć udział w licytacji Young Driver Experience małoletni uczestnik musi mieć od 14 do 17 lat i minimaly wzrost 1,45 m.  Jazdy odbywać się będą pod kierunkiem naszych doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów jazdy i pod rygorystycznym zachowaniem zasad bezpieczeństwa. A coś dla dorosłych? Jasne! Możesz wylicytować jedno miejsce na wyjazd z serii Porsche On Track. Zwycięzca pojedzie wraz z wyścigową ekipą ze Stuttgartu na tor w Stambule, a tam będzie mógł się sprawdzić za kierownicą najmocniejszych Porsche.

WOŚP motoryzacja
WOŚP motoryzacja
WOŚP motoryzacja
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Co znajdziesz na moto aukcjach WOŚP?

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl