Strona główna » Tagi - Serwis główny » WOŚP
WOŚP motoryzacja Co znajdziesz na moto aukcjach WOŚP?
K. Szreder // 08. 01. 2016
Tagi: Porsche, WOŚP

Nie dam grosza na tego pajaca! Nie będę sponsorował narkomanów na Woodstock. Państwo jest od tego żeby wyposażać szpitale. Dlaczego nie mówi się tyle o działaniach Caritas a Owsiak ma... więcej »

wosp kraków Aukcje od krakowskiej MOTOORKIESTRY!
K. Szreder // 05. 01. 2015
Tagi: WOŚP

11 stycznia 2015 z okazji 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, reprezentanci krakowskiego środowiska motoryzacyjnego, zapraszają do uczestniczenia w Motoorkiestrze która będzie... więcej »

WOŚP Dreszer WOŚP w Dubaju na Toyocie GT 86 Macieja Dreszera!
K. Szreder // 03. 01. 2015
Tagi: WOŚP, Dreszer

Siema! Do 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy został już tylko tydzień. Pieniądze zebrane w czasie akcji wykorzystane będa do podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na... więcej »

Bolid Renault dla Wielkiej Orkiestry Bolid Renault dla Wielkiej Orkiestry
E. Domańska // 29. 12. 2012

Czy marzysz o tym, aby mieć własny bolid Formuły 1? Teraz masz taką szansę i jednocześnie możesz pomóc potrzebującym. Już od dziś można licytować zakup oryginalnej wielkości bolidu... więcej »

WOŚP Licytuj kask i wspieraj WOŚP
K. Szreder // 26. 12. 2012
Tagi: Kaski, Kask, WOŚP

13 stycznia 2013 roku zaczną rozbrzmiewać instrumenty Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze zebrane podczas finału zostaną podzielone, połowa zostanie przekazana na wsparcie... więcej »

BMW X1 WOŚP BMW X1 dla Pokojowego Patrolu WOŚP
K. Szreder // 01. 08. 2012
Tagi: BMW, BMW X1, WOŚP

Model przekazany przez BMW Group Polska będzie obecny na wszystkich szkoleniach prowadzonych przez Patrol, a także na wszystkich imprezach masowych, na których ratownicy i wolontariusze Pokojowego... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: WOŚP

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl