Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Zomm- breloczek niezbędny każdej kobiecie

Zomm- breloczek niezbędny każdej kobiecie

Zomm Breloczek
Dodano: 21. 01. 2011
Tagi: Odjechane, Gadżety, Breloczek

"Nie mam telefonu! Zgubiłam telefon! A nie jednak mam!" Ile razy to powtarzałyście? Najczęściej telefon odnajduje się w czeluściach naszych torebek, ale zdarza się też, że telefon ginie. A to oznacza spore niedogoności.

Zomm sprawi że ten problem zniknie. W jaki sposób? Breloczek po sparowaniu z telefonem, za pośrednictwem Bluetooth włączy alarm, zacznie wibrować i świecić za każdym razem kiedy odległość między tymi dwoma urządzeniami przekroczy 10-20m.

Zomm Breloczek
Zomm Breloczek
Zomm Breloczek
Zomm Wireless Leash chroni nie tylko nasze telefony, ale i nas za kierownicą.  Urządzenie wyposażone jest w mikrofon i głośniczek dzięki czemu może służyć jako zestaw głośnomówiący. Wystarczy jedno naciśniecie przycisku i możemy prowadzić rozmowę w sposób bezpieczny, bez użycia rąk.
Z breloczkiem możesz czuć się bezpiecznie nie tylko w aucie. Kolejna funkcją którą możesz uruchomić, to alarm napadowy. Gadżet po dłuższym przytrzymaniu przycisku wydaje bardzo głośny alarm oraz połączy Cię ze służbami ratunkowymi. Cena tego praktycznego breloczka to 240zł. Mała rzecz a cieszy!  Zomm Breloczek
Zomm Breloczek
Zomm Breloczek
Autor: K. Szreder
1
Komentarze do:

Zomm- breloczek niezbędny każdej kobiecie

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Zomm- breloczek niezbędny każdej kobiecie

jakdziewanna // 25.01.2011 12.38

to coś dla mnie !! :-)...a gdzie to cudo można kupić?


Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl