SELECT t.topic_id, t.topic_title, p.post_time, f.forum_id, f.forum_name FROM motokobiety_forum.phpbb_topics t, motokobiety_forum.phpbb_forums f, motokobiety_forum.phpbb_posts p WHERE f.forum_id = t.forum_id AND f.forum_id NOT IN (19,18,20,22) AND p.post_id = t.topic_last_post_id AND t.topic_title NOT REGEXP '^Komentarze do\:' ORDER BY t.topic_last_post_id DESC LIMIT 8
[250] MYSQL ERROR: 126 - Incorrect key file for table '/var/tmp/#sql_6394_4.MYI'; try to repair it Wielkanoc - Tag - Wielkanoc
Strona główna » Tagi - Kobieta » Wielkanoc
fot. Makarony Międzybrodzkie Makaronowe wstążki z białą kiełbasą w sosie chrzanowym
ED // 24. 11. 2014

Białą kiełbasę w barszczu, w polskiej kuchni podaje się zazwyczaj na Wielkanoc. Czas to zmienić. Przygotowaliśmy dla was makaronową ucztę na ostro. Propozycja nie do odrzucenia. więcej »

babka wielkanocna Deser: świąteczna babka czekoladowo-cytrynowa
E. Domańska // 27. 03. 2014

W moim rodzinnym domu nigdy nie piekło się babek na święta. I tak nikt by ich nie zjadł, bo żadne ciasto przy makowcu zrobionym przez mojego tatę nie miało szansy, wszystkie były skazane na... więcej »

Klops z indyka na świąteczny stół
E. Domańska // 27. 03. 2014

Nie wyobrażam sobie żadnych świąt bez klopsa, pieczonego przez mojego tatę. Nawet teraz na myśl o tej pieczenie na stole od razu zaczynają działać intensywniej moje ślinianki. więcej »

Brak galerii dla tagu: Wielkanoc