Strona główna » Serwis główny » Mama za kierownicą » Wanienka Skip Hop - kolejny powód by zostać rodzicem

Wanienka Skip Hop - kolejny powód by zostać rodzicem

Wanienk Skip Hop Moby
Dodano: 13. 05. 2016
Tagi: Dziecko, Dziecko w podróży, Wanienka, Skip-Hop

Posiadanie dziecka w dzisiejszych czasach to prawdziwa przygoda i podróż przez krainę gadżetów. Wszyscy producenci jak jeden mąż chcą ułatwić młodym rodzicom życie. Każdy ma w swojej ofercie coś innowacyjnego i genialnego, a przynajmniej tak mu się wydaje. 

Obserwując otoczenie młodych matek na miano "generatora hitów" bardzo zasługuje marka SKIP-HOP. Do jej oferty dołącza produkt, który może okazać się hitem sprzedaży, przydatny zarówno w domu jak i na wyjeździe. A jest to wanienka wieloryb z serii Moby dostępna ze specjalnym ręcznikiem/kocykiem. 
Zobacz także: Wanienka Flexi Bath - idealna w podróży »
Cóż w niej takiego wyjątkowego? Po pierwsze jest kompaktowa( 70 x 48 x 29 cm). Docenią to osoby mieszkające w małych mieszkaniach dla których wanienka landara to tylko problem, po drugie kształtem przypomina wieloryba, ale poza stroną wizualną oferuje coś więcej. Wanienkę SKIP-HOP Moby można dostosować do wieku dziecka.

Wanienk Skip Hop Moby
Wanienk Skip Hop Moby
Wanienk Skip Hop Moby
Etap pierwszy czyli noworodek od 0 do 3 miesięcy to kąpiel na specjalnym hamaczku, dwie ręce mamy wolne dzięki czemu cała operacja przebiega sprawnie i pewnie. Etap drugi to czas niemowlęcy od 3 do 6 miesiąca życia zaczepy z hamaka przepinamy niżej i dziecko ma podparcie w pozycji półeżącej, specjalny wałek uniemożliwia wykonanie wodnego fikołka. Etap trzeci to dziecko które siedzi samodzielnie, wówczas wypinamy siedzisko i nadal mamy sporo miejsca na kąpiel. 
Zobacz także: Wanienka Beaba - pluskanie w stylu retro »
Siedzisko wykonane jest z tkaniny typu mesh szybkoschnącej i komfortowej dla malucha. Wanienka wyposażona jest w obrotowy hak dzięki czemu można zawiesić ją na wieszaku, wnętrze jest antypoślizgowe a żółty wielorybek służy za korek. 
Ok, ale co z wychłodzeniem dziecka kiedy siedzi w hamaczku, nie ma przecież wody po szyję? Producenci rekomendują okrycie kąpielowe COZY, które wyposażone jest w funkcję mierzenia temperatury. Na tkaninie umieszczony jest znaczek wielorybka – kiedy jest biały, temperatura kąpieli jest odpowiednia. Jeśli jednak wielorybek zaczyna być niebieski, oznacza to, że temperatura wody w kąpieli jest za niska i należy zmoczyć okrycie ciepłą wodą, żeby ją podgrzać. Tkanina bardzo szybko wysycha, jest cieniutka i antybakteryjna.
Ceny? Koszt wanienki to 189 zł a okrycie to 39 zł
Wanienk Skip Hop Moby
Wanienk Skip Hop Moby
Wanienk Skip Hop Moby

Wanienk Skip Hop Moby
Wanienk Skip Hop Moby
Wanienk Skip Hop Moby

Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Wanienka Skip Hop - kolejny powód by zostać rodzicem

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: