Strona główna » Aktualności » "Szybcy i wściekli 7": Paul Walker obecny dzięki technologii CGI

"Szybcy i wściekli 7": Paul Walker obecny dzięki technologii CGI

Paul Walker
Dodano: 24. 03. 2014
Tagi: Szybcy i wściekli, Filmy, Paul Walker

Jak podał “New York Daily News”, powołując się na anonimowe źródło, Universal Studios postanowiło, że Paul Waler nadal będzie “grał” w filmie „Szybcy i wściekli 7”.

Stanie się tak dzięki wykorzystaniu technologi i CGI (Computer-Generated Imagery).  Na twarz dublera zostanie nałożona cyfrowa wersja twarzy tragicznie zmarłego aktora, ponadto zrekonstruowany zostanie również jego głos.

Paul Walker
Paul Walker
Paul Walker
„Zatrudniono czterech dublerów, którzy sylwetką przypominają Walkera i będą oni stanowić "bazę" do dalszej pracy. Widzowie zobaczą twarz Paula i jego głos dzięki technologii CGI” - powiedział anonimowy informator  i dodał, że wytwórnia Universal Studios jest pewna, że wierni fani aktora na pewno będą zadowoleniu z efektu końcowego.
Przypomnijmy, że Paul Walker zmarł 30 listopada 2013 r. w wyniku wypadku samochodowego, który miał miejsce w Santa Clarita w Kalifornii. 40-letni aktor był pasażerem Porsche Carrera GT, prowadzonego przez byłego kierowcę wyścigowego Rogera Rodasa. Samochód uderzył w słup i stanął w płomieniach, a obaj mężczyźni zginęli na miejscu.

Paul Walker
Universal Studios poinformowało, że zdjęcia do „Szybkich i wściekłych 7" zostaną wznowione 31 marca oraz potwierdziło wcześniej zapowiadaną datę premiery na 10 kwietnia 2015 roku.

Autor: E. Domańska
Źródło: Autoevolution
0
Komentarze do:

"Szybcy i wściekli 7": Paul Walker obecny dzięki technologii CGI

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl