Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Stig wystąpi w programie BBC One: The Getaway Car

Stig wystąpi w programie BBC One: The Getaway Car

Stig
Dodano: 12. 08. 2015
Tagi: Top Gear, Jeremy Clarkson, Clarkson, The Getaway Car

Od dwóch tygodni oficjalnie wiadomo, że Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May podpisali z platformą Amazon Video umowę na stworzenie programu motoryzacyjnego, który będzie emitowany w przyszłym roku.

Tymczasem nie było żadnych oficjalnych informacji dotyczących dalszej współpracy BBC i Stiga w nowej serii Top Gear. Ale wczoraj pojawiła się oficjalna informacja, że Stig będzie występował w programie motoryzacyjnym BBC One o nazwie: The Gateway Car.

Stig
Stig
Dermot O’Leary
Dermot O’Leary
Prowadzącym program będzie Dermot O’Leary, który znany jest m.in. jako juror brytyjskiego wydania X-Factor. The Gateway Car to program, w którym pary będą podejmowały serię wyzwań związanych z prowadzeniem samochodu, podczas których testowane będą granice ich wzajemnych relacji, a na zwycięzców czekać będzie nagroda pieniężna.
„To jest show tak naprawdę o relacjach między ludźmi” – powiedział O’Leary. - „Wszyscy uważamy, że jesteśmy świetnymi kierowcami, ale to co naprawdę mnie kręci to zobaczenie jak ludzie, którzy bardzo się kochają, rozmawiają ze sobą, kiedy siedzą za kierownicą samochodu. To wyzwala często to, co jest w nas najgorsze… ale w zabawny sposób”.

The Gateway Car będzie składał się z 12 odcinków emitowanych w sobotę w BBC One. Program ma pojawic się podobnie jak nowy program z byłymi trzema muszkieterami z Top Gear, w roku 2016.
Autor: E. Domańska
Źródło: The Guardian
0
Komentarze do:

Stig wystąpi w programie BBC One: The Getaway Car

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: