Strona główna » Tagi - Serwis główny » Top Gear
Clarkson Hammond Zwolnienie Clarksona było największym błędem BBC?
K.Szreder // 30. 08. 2016

Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych. Cóż musi w naturze występować wyjątek potwierdzający regułę. I bez dwóch zdań jest nim Jeremy Clarkson. Temperamentny prezenter wyleciał z... więcej »

Chris Evans odchodzi z \ Chris Evans odchodzi z "Top Gear" po pierwszym sezonie
. // 05. 07. 2016

W ubiegłym tygodniu w mediach zaczęły pojawiać się informacje na temat konfliktu Chrisa Evansa z Mattem LeBlanc. LeBlanc miał podobno powiedzieć, że albo Evans odejdzie z programu "Top Gear",... więcej »

top gear bbc Pierwszy zwiastun nowego "Top Gear"
K. Szreder // 01. 04. 2016
Tagi: Top Gear

Czekali czekali i się doczekali! I nie jest to żart na prima aprilis, w sieci zadebiutował zwiastun nowej serii programu "Top Gear" z nowymi prowadzącymi. Klip bardzo w stylu TG. więcej »

top gear nowy skład Siedmiu wspaniałych czyli nowa obsada Top Gear
K. Szreder // 12. 02. 2016

Clarkson jest gburem, jest bucem i chamem, ale mimo to wszyscy go uwielbiają. Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale tu mamy do czynienia z wyjątkiem, który regułę potwierdza. więcej »

Matt LeBlanc Top Gear Joey z serialu "Przyjaciele" dołącza do Top Gear
E. Domańska // 05. 02. 2016

BBC oficjalnie już poinformowało, że amerykański aktor - Matt LeBlanc, dołączy do Chrisa Evansa, by razem z nim poprowadzić program "Top Gear". Matt LeBlanc, znany przede wszystkim jako Joey... więcej »

top gear nowi prowadzący Top Gear - idą zmiany!
K. Szreder // 29. 12. 2015

Nie wiem...po prostu czasem bywa tak, że nie wiem, nie mam zdania, temat totalnie mnie ziębi, zupełnie nic nie grzeje. Tak jest w przypadku sagi pod tytułem "Nowy Top Gear". więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Top Gear