Strona główna » Tagi - Serwis główny » Jeremy Clarkson
Chris Evans odchodzi z \ Chris Evans odchodzi z "Top Gear" po pierwszym sezonie
. // 05. 07. 2016

W ubiegłym tygodniu w mediach zaczęły pojawiać się informacje na temat konfliktu Chrisa Evansa z Mattem LeBlanc. LeBlanc miał podobno powiedzieć, że albo Evans odejdzie z programu "Top Gear",... więcej »

Stig Stig wystąpi w programie BBC One: The Getaway Car
E. Domańska // 12. 08. 2015

Od dwóch tygodni oficjalnie wiadomo, że Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May podpisali z platformą Amazon Video umowę na stworzenie programu motoryzacyjnego, który będzie emitowany w... więcej »

Clarkson Clarkson w programie satyrycznym BBC
K. Szreder // 09. 04. 2015

Clarksona w Top Gear już nie ma, ale w mediach nadal jest o nim głośno. "The Guardian" informuje, że dziennikarz ponownie pojawi się w BBC. "Chociaż kontrakt Jeremy’ego z Top Gear nie został... więcej »

Jeremy Clarkson Jeremy Clarkson złapany przez fotoradar
ED // 22. 10. 2014

Jeremy Clarkson w swojej cotygodniowej kolumnie w gazecie Sun poinformował, że otrzymał punkty karne za przekroczenie dozwolonej prędkości. Znany z kontrowersyjnych wypowiedzi prezenter Top Gear... więcej »

Żona Jeremy'ego Clarksona już świętuje rozwód
E. Domańska // 07. 05. 2014

Polskie przysłowie mówi: raz na wozie, raz pod wozem... Wszystko wskazuje na to, że ostatnio Jeremy Clarkson ma kłopoty nie tylko, jeśli chodzi o jego życie zawodowe (po ostatnich oskarżeniach... więcej »

Jeremy Clarkson Jeremy Clarkson ponownie posądzony o rasizm!
K. Szreder // 04. 05. 2014

Jeremy Clarkson nie ma ostatnimi czasy dobrej prasy. Kilkanaście dni temu naraził się nieco chyba przewrażliwionej opinii publicznej zamieszczając na Twitterze zdjęcie swojego nowego pupila,... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Jeremy Clarkson