Strona główna » Tagi - Samochody » Seat
SEAT Ateca SEAT Ateca - hiszpański crossover w zbliżeniu
Samar // 13. 06. 2016

W polskich salonach SEAT Ateca pojawić się ma pod koniec sierpnia. Tymczasem nieco wcześniej nowy SUV trafi do dealerów w Niemczech. Zainteresowaniem autem jest duże. U naszych zachodnich... więcej »

Seat Ateca Seat Ateca - pierwsza hiszpańska terenówka
. // 02. 05. 2016
Tagi: Seat, 4x4, Seat Ateca

Seat Ateca to pierwszy SUV w historii hiszpańskiego koncernu. Wcześniej wprawdzie produkowane były Seaty z napędem na cztery koła, jednak Ateca jest pierwszym w pełni terenowym samochodem z... więcej »

Seat Ateca Seat Ateca - pierwszy SUV z hiszpańskim rodowodem
K. Szreder // 10. 02. 2016
Tagi: Seat, Seat Ateca

Seat Ateca - oto pierwsze zdjęcia, pierwszego SUV-a z gamy hiszpańskiego producenta. Auto zostało zbudowane na płycie podłogowej MQB i technicznie bazuje na popularnym Leonie. więcej »

Seat Ibiza Cupra Seat Ibiza Cupra - czas na drobny lifting
K. Szreder // 23. 11. 2015

Wielkie świętowanie 20-lecia produkcji Ibizy Cupry rozpocznie się w roku 2016, póki co fani marki muszą zadowolić się delikatnym liftingiem. Co się zmieniło? Przede wszystkim serce silnik 1. więcej »

Kuloodporny Seat Leon Kuloodporny Seat Leon - tego jeszcze nie było
. // 10. 08. 2015

Włoska Polizia di Stato oraz Carabinieri wiedzą co dobre. Ich zespoły niedawno przesiadły się do nowych modeli SEAT Leon ze specjalnym wyposażeniem. Są dynamiczne, stylowe i odporne – testy... więcej »

Seat Ibiza Seat Ibiza po face liftingu
K. Szreder // 02. 06. 2015
Tagi: Seat, Seat Ibiza

Aby otrzeć powakacyjne łzy, na pożegnianie lata w salonach Seata pojawi się odświeżona wersja Ibizy. Co się zmieniło? Wizualnie nie za dużo, nowe światła z diodami LED,... więcej »

Następne »