Strona główna » Tagi - Samochody » Seat
Seat Mii koronki Seat Mii - koronkowa robota!
K. Szreder // 05. 11. 2014
Tagi: Seat, Moda, Seat Mii

Moda i motoryzacja zawarły solidną sztamę. Czy kogoś dziwią buty inspirowane modelem samochodu czy torby tworzone pod konkretną markę? Zdecydowanie nie. Jednak jest taka gałąź po której... więcej »

Seat Ibiza w wersji 30th Anniversary Limited Edition Seat Ibiza w wersji 30th Anniversary Limited Edition
. // 13. 07. 2014

Pierwszy Seat Ibiza zjechał z taśm fabryki Zona Franca w Barcelonie w 1984 roku. Od tego czasu na rynkach całego świata sprzedało się blisko 5 mln egzemplarzy tego modelu, który szybko stał... więcej »

Seat Mii Mango Seat Mii Mango - jest modnie!
K. Szreder // 24. 01. 2014

Seat stawia na modę! Z współpracy z hiszpańską firmą Mango powstała edycja specjalna modelu Mii. Jeśli, ktoś spodziewa się szaleństwa to tutaj go nie znajdzie. Nadwozie dostępne jest w... więcej »

Seat Leon ST Seat Leon ST - oficjalnie
K. Szreder // 23. 07. 2013

Leon SportTourer ujrzał światło dzienne. Auto mierzy 454 cm długości i oferuje 587 l pojemności bagażnika (1470 l przy złożonej tylnej kanapie). Pod maską pracować będą jednostki... więcej »

Nowy Seat Leon Nowy Seat Leon - pierwsze spotkanie
. // 30. 06. 2013
Tagi: Seat, Seat Leon

"Enjoyneering" - nowe hasło reklamowe Seata, podkreślające równowagę pomiędzy hiszpański temperamentem i niemiecką technologią - zapowiada odrodzenie marki i wprowadzenie na rynek produktów... więcej »

Seat Leon Seat Leon w wersji trzydrzwiowej - zobacz na filmie
K. Szreder // 15. 02. 2013
Tagi: Seat, Seat Leon

Koniec z praktycznością czas na sportową dynamiczną bryłę. Pierwszy raz w historii Seat zaprezenotował model Leon w wersji trzydrzwiowej. Co tu dużo mówić, auto prezentuje się naprawdę... więcej »

Następne »« Poprzednie

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl