Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Schumacher jest sparaliżowany - ma problemy z pamięcią

Schumacher jest sparaliżowany - ma problemy z pamięcią

Schumacher
Dodano: 20. 11. 2014
Tagi: Schumacher, Michael Schumacher

Wydawało się, że wszystko idzie ku dobremu, że sprawdzą się słowa lekarza Jean-Francois Payen'a który twierdzi, że Michael Schumacher zacznie samodzielnie funkcjonować w przeciągu trzech lat od wypadku. Żona kierowcy Corinna również utrzymywała, że stan męża poprawia się. Inne światło na sytuację rzuca kolega mistrza F1 również były kierowca Philippe Streiff.
Zobacz także: Kamera GoPro przyczyną urazu Schumachera? »
- Stan Schumachera poprawił się w kilku ostatnich miesiącach, ale wszystko jest względne. Michael jest sparaliżowany, porusza się tylko za pomocą wózka inwalidzkiego. Ma problemy z pamięcią i nie może mówić - powiedział francuz.

Schumacher
Schumacher
Schumacher
Przypomnijmy, że 45-letni siedmiokrotny mistrza świata Formuły 1, uległ wypadkowi narciarskiemu 29 grudnia 2013 r. we francuskich w Alpach. Upadając uderzył głową o skałę i mimo założonego kasku, doznał poważnego urazu mózgu.
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Schumacher jest sparaliżowany - ma problemy z pamięcią

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl