Strona główna » Tagi - Samochody » Rolls-Royce Wraith
Rolls-Royce Wraith SPOFEC Rolls-Royce Wraith SPOFEC - grubo!
K. Szreder // 04. 05. 2016

Dostojny...elegancki...dystyngowany. Nic z tych rzeczy. Rolls Royce Wraith który wyszedł spod ręki SPOFEC wygląda jakby długie godziny spędzał na siłowni. Bodykit bogaty jest w dokładki z... więcej »

Rolls-Royce Wraith Office-K Rolls-Royce Wraith kolorowe jarmarki to mało
K. Szreder // 16. 11. 2015

Co czujesz spoglądając na Rolls-Royce'a? Przepych, luksus, elegancję? Być może, ale z pewnością również wyczuwasz spory budżet. W zasadzie każdy model, który wyjeżdża z fabryki jest... więcej »

Rolls Royce Wraith Inspector Morse Rolls Royce Wraith Inspector Morse
K. Szreder // 24. 07. 2015

Inspector Morse, to kultowy serial policyjny produkcji Brytyjskiej. Jego akcja dzieje się w okolicach Oksfordu, główną postacią jest tu zrzędliwy śledczy, taki trochę doktor House... więcej »

Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith w wersji Haute Couture
K. Szreder // 09. 05. 2015

Nigdy nie wiesz gdzie i kiedy trafi Cię inspiracja. Może to być natura, fragment książki, albo dźwięk usłyszany w sklepie. W świecie motoryzacji, inspiracje bywały najróżniejsze od... więcej »

Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith - lody pistacjowe?
K. Szreder // 13. 10. 2014

A psioczymy, a narzekamy, a wytykamy palcami że kicz, że bezguście,  że marnowanie pieniędzy. Ale powiedzmy sobie szczerze lubimy oglądać realizacje fantazji Rosjan,... więcej »

Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith - sportowa elegancja
K.S // 08. 03. 2013

Najmniejszy w rodzinie i najbardziej ekscentryczny, taki jest Rolls-Royce Wraith, który ma za sobą debiut w Genewie. Zobacz także: Rolls Royce Wraith - galeria » Rolls do tej pory kojarzył... więcej »

Następne »