Strona główna » Tagi - Samochody » Tuning
BMW M4R od Carbonfiber Dynamics Dlaczego kobiety wolą niegrzecznych mężczyzn?
K. Szreder // 17. 02. 2016

Dlaczego kobiety kochają niegrzecznych mężczyzn? Zdecydowanie za moc! Czasem to moc destrukcyjna, która ciągnie kobitkę w dół a czasem to moc, która absolutnie dodaje sił i sprawia, że... więcej »

Austin Mahone BMW i8 Młodzież wozi się na bogato...
K. Szreder // 05. 01. 2016

Powoli dobijam do 30-tki więc pewne rejony internetu i telewizji są już dla mnie nieznane. Wiecie kim jest Austin Mahone? Ja też nie, ale od czego jest wikipedia, facebook, twitter i takie tam. więcej »

Mercedes C63 AMG S Brabus Mercedes C63 AMG S Brabus - festiwal mocy
K. Szreder // 03. 09. 2015

No to czas na Frankfurt. Brabus pojawi się na Targach z Mercedesem klasy C. Silnik V8 generuje 600 KM co skutkuje osiągnięciem pierwszej setki po 3,8 sekundy. Do tego nowy bodykit z elementami z... więcej »

Ford Mustang GT Apollo Edition Ford Mustang GT Apollo Edition - po prostu kosmos!
E. Domańska // 16. 07. 2015

Ameryka może kojarzyć się z wieloma rzeczami, na przykład: niezdrowym jedzeniem, baseballem, Hollywood, niekończącym się drogami, Mustangiem i lądowaniem na księżycu. więcej »

Abarth 500 Pogea Racing Abarth 500 Pogea Racing - na wariackich papierach
K. Szreder // 07. 04. 2015

500-tka bez wątpienia jest kobietą, bo tylko płeć piękna jest w stanie spełniać kilka funkcji przybierać różne twarze i robić to dobrze. Styl Retro, mroczne nieco cmentarne wcielenie,... więcej »

iPhone 6 Vorsteiner iPhone 6 GOLD - Vorsteiner tuninguje nie tylko auta
K. Szreder // 25. 03. 2015

Najnowszy iPhone jest jednym z najlepiej sprzedających się smartfonów marki. Jest obiektem porządania nie tylko klientów, ale również...tunerów samochodowych. Vorsteiner znany z modyfikacji... więcej »

Następne »