Strona główna » Tagi - Samochody » Renault Twingo
Twingo Hipanema Twingo Hipanema - boho nadal w modzie!
K. Szreder // 14. 03. 2016

Niektóre zabiegi marketingowo-sprzedażowe ciężkie są do zrozumienia. Sytuacja wygląda tak, Renault jest w Brazyli dość popularną i chętnie wybieraną marką. Koncern postanowił wypuścić... więcej »

Renault Twingo Renault Twingo - w nowej odsłonie
K. Szreder // 14. 02. 2014

Renault zaprezentowało zdjęcia nowej odsłony modelu Twingo. Informacje techniczne poznamy w czasie Salonu w Genewie więcej »

Renault Twingo Mauboussin Renault Twingo Mauboussin - spóźniona czekoladowa walentynka
E. Domańska // 23. 02. 2012

Walentynki mamy już za sobą, ale nigdy nie jest za późno na miły prezent. W końcu liczy się gest. Francuski producent zaprezentował właśnie limitowaną wersję Renault Twingo o wdzięcznej... więcej »

Renault Twingo Goes Pop Nowe Renault Twingo w rękach artystów
E. Domańska // 18. 02. 2012

Renault oddało Nowe Twingo w ręce czterech różnych artystów z różnych krajów. Swój świat we wnętrzu Nowego Twingo stworzyli: wszechstronnie utalentowany francuski projektant mody... więcej »

Renault Twingo RS Nowe Renault Twingo RS i Gordini RS - sportowy charakterek
E. Domańska // 17. 02. 2012

W połowie ubiegłego roku na rynku zadebiutowało nowe Renault Twingo, a już niebawem, na przełomie kwietnia i maja 2012 r., pojawią się sportowe wersje tego modelu. więcej »

Nowe Twingo Nowe Twingo - stworzone dla kobiet
K. Szreder // 10. 12. 2011

Nie ukrywajmy – nowe Twingo to auto stworzone dla kobiety nowoczesnej. Trzecia generacja Twingo nabrała bardziej zmysłowego i atrakcyjnego wyglądu, który nawiązuje do swoich poprzedników,... więcej »

Następne »