Strona główna » Tagi - Motocykle » Odjechane
E-Raw E-Raw odjechany elektryczny motocykl z drewnianym siedzeniem
E. Domańska // 03. 08. 2015

Projektanci mody często prezentują kolekcję, która bardziej przypomina dzieła sztuki, niż ubrania do noszenia na co dzień. To samo można chyba powiedzieć o prototypie elektrycznego motocykla... więcej »

Route 66 Classic Route 66 Classic, czyli zrób to sam
E. Domańska // 23. 02. 2015

Ludzka pomysłowość nie ma granic i często z niezbyt pozytywnym rezultatem, ale w tym przypadku entuzjaści dwóch kółek, składanych modeli i zdolni majsterkowicze mogą wczuć się w postać... więcej »

julien dupont Rollercoaster i Motocykl - to mrozi krew w żyłach!
K. Szreder // 16. 12. 2014

Przejażdżka na rollercoasterze dla wielu cel na liście "do zrobienia przed śmiercią". Cóż kardiolodzi ostrzegają, że naprawdę może być do śmiertelna rozrywka dla osób o słabym sercu. więcej »

Świece Na święta zapal świecę o zapachu...dwusuwowego silnika
K. Szreder // 28. 11. 2014

Ostatnio szturmem do Polskich domów weszła marka Yanke Candlee produkująca woski i świece o wyjątkowych zapachach. Melonowa margarita, koktajl bananowo-jagodowy a może drewno z plaży? Nie ma... więcej »

szpilki motocyklowe Szpilki z motywem Twojego ukochanego motocykla
E. Domańska // 20. 03. 2014

Wysokie obcasy i motocykle mają w sobie coś magicznego. A ukochane szpilki z motywem Twojej ukochanej maszyny – to idealna kombinacja. Spod ręki Francuza Alaina z firmy A.A. więcej »

świece Flying Tiger Motorcycle Walentynki ze świecą o zapachu dwusowa w tle...
E. Domańska // 05. 02. 2014

Ile kobiet, tyle preferencji co do nut zapachowych w perfumach. Lubimy otaczać się zapachami, które przywodzą nam na myśl dobre wspomnienia. Wyobraź sobie teraz, że przygotowujesz... więcej »

Następne »« Poprzednie