Strona główna » Tagi - Motocykle » Gadżety
Uchwyt Smartphone Cradle do motocykli i skuterów BMW Uchwyt Smartphone Cradle do motocykli i skuterów BMW
. // 01. 07. 2016

Uchwyt BMW Motorrad Smartphone Cradle jest już dostępny u wszystkich dealerów BMW Motorrad. Smartphone Cradle oferowany jest w cenie 707 PLN brutto. Zobacz także: Samsung przedstawia Gear Fit2 i... więcej »

BMW uchwyt Smartphone Cradle BMW Motorrad: uchwyt Smartphone Cradle do motocykli i skuterów
. // 18. 11. 2015

Nawigowanie, telefonowanie, słuchanie muzyki i wiele innych – możliwości nowoczesnych smartfonów są wszechstronne i wręcz stworzone do tego, aby dzięki nim również jazda motocyklem czy... więcej »

plecaki i torby Kawasaki Ogio Kawasaki i Ogio połączyło siły tworząc nową linię toreb i plecaków
. // 21. 07. 2015

Technologia oraz renoma producenta bagażu firmy Ogio zdobyta przez lata w połączeniu z pasją i wydajnością Kawasaki pozwoliła stworzyć nową linię plecaków i toreb idealnych w podróży... więcej »

Obudowy i ramki Ducati do iPhone'a 5, 5C i 5S i Samsunga Galaxy S4
E. Domańska // 03. 04. 2014

Ducati i DRACOdesign przygotowało ciekawą ofertę dla fanów włoskiej marki motocykli. Na stronie internetowego sklepu Ducati pojawiły się obudowy i ramki do iPhone'a 5C, iPhone'a 5/5S i... więcej »

komputer rowerowy Mio Cyclo Przydatny gadżet - komputer rowerowy Mio Cyclo
ED // 02. 04. 2014

Gdy tylko pogoda za oknem pozwala, przesiadam się na rower. Mam to szczęście, że dojazd do pracy spokojnym tempem zajmuje mi około 20 minut i część trasy to ścieżka rowerowa. więcej »

Easy Snap HD SPORTCAM Easy Snap HD SPORTCAM - kamera dla aktywnych
ED // 09. 02. 2014

Best Buy, hiszpański producent elektroniki użytkowej poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży kamery HD odpornej na zmienne warunki pogodowe. Akcesoria do mocowania na kasku czy kierownicy roweru... więcej »

Następne »