Strona główna » Tagi - Kobieta » Lifestyle
Sofa Louis Vuitton Sofa Louis Vuitton - hit czy kit?
K. Szreder // 27. 01. 2015

Bez wątpienia sercem każdego domu jest kuchnia, to najczęściej tutaj kończą się wszystkie dobre imprezy. Jednak po dobrej imprezie przychodzi poranek w czasie, którego nawet trawa szeleści a... więcej »

motywacja Motywacja - klucz do sukcesu
K. Szreder // 28. 11. 2014

Festiwal obietnic wystartował, i to wcale nie tych wyborczych. Tych ważniejszych bo mających ukształtować nas w nadchodzącym nowym roku na nowego człowieka, albo chociaż trochę lepszą... więcej »

Kate Moss kieliszek Kieliszek do szampana w kształcie biustu Kate Moss
K. Szreder // 24. 11. 2014

Wolter mówił o nim poetycko, że jest płynnym słońcem zaklętym w kieliszku. Szampan bo o nim mowa musi być podawany w odpowiedniej formie. Legenda głosi, że kształ kieliszka w którym się... więcej »

Dalia DEDON Dala DEDON - ekologicznie i modnie
K. Szreder // 24. 11. 2014

Inspiracje rodem z bliskiego wschodu do Polskiego ogrodu? Czemu nie! Amerykański projektant Stephen Burks przygotował dla niemieckiej firmy DEDON kolekcję Dala - wygodne siedziska o ciekawym... więcej »

Lammily Lammily - lalka taka jak my!
K. Szreder // 24. 11. 2014

Nie istnieje pojęcie uniwersalnego piękna. Ideał kobiecej urody bardzo zmieniał się na przestrzeni lat. Dla starożytnych Greków i Rzymian kanonem była Wenus z Milo, o atletycznej,... więcej »

axor baterie AXOR STARCK V - potęga wody!
K. Szreder // 05. 05. 2014

Czy bateria łazienkowa może być dziełem sztuki? Wiele wskazuje na to, że tak! Projektant Philippe Starck prezentuje AXOR STARCK V - wyjątkową baterię. Zanim zostaje włączona naszym oczom... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Lifestyle