Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Joey z serialu "Przyjaciele" dołącza do Top Gear

Joey z serialu "Przyjaciele" dołącza do Top Gear

Matt LeBlanc Top Gear
Dodano: 05. 02. 2016
Tagi: Top Gear, Chris Evans, Matt LeBlanc

BBC oficjalnie już poinformowało, że amerykański aktor - Matt LeBlanc, dołączy do Chrisa Evansa, by razem z nim poprowadzić program "Top Gear".

Matt LeBlanc, znany przede wszystkim jako Joey Tribbiani z kultowego serialu „Przyjaciele” jest wielkim fanem motoryzacji. W "Top Gear" wystąpił gościnnie dwa razy, w tym ustanawiając samochodem Kia cee'd rekord toru w kategorii "Reasonably Priced Car": 1 min. 42.2 sek.

- Jako samochodowy świr i wielki fan "Top Gear" jestem zaszczycony i podekscytowany, że mogę być częścią nowego rozdziału tego programu -
powiedział 48-letni aktor. Co za emocje!

Matt LeBlanc Top Gear
LeBlanc będzie pierwszym prowadzącym motoryzacyjne show, który nie jest Brytyjczykiem. Nowa odsłona trafi na antenę w maju bieżącego roku, a według plotek do prezenterów dołączą także Chris Harris – jeden z najbardziej uznanych dziennikarzy motoryzacyjnych na świecie oraz pochodząca z Niemiec Sabine Smitz - kierowca wyścigowy.
Autor: E. Domańska
Źródło: ae
0
Komentarze do:

Joey z serialu "Przyjaciele" dołącza do Top Gear

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: