Strona główna » Tagi - Serwis główny » Chris Evans
Chris Evans odchodzi z \ Chris Evans odchodzi z "Top Gear" po pierwszym sezonie
. // 05. 07. 2016

W ubiegłym tygodniu w mediach zaczęły pojawiać się informacje na temat konfliktu Chrisa Evansa z Mattem LeBlanc. LeBlanc miał podobno powiedzieć, że albo Evans odejdzie z programu "Top Gear",... więcej »

Matt LeBlanc Top Gear Joey z serialu "Przyjaciele" dołącza do Top Gear
E. Domańska // 05. 02. 2016

BBC oficjalnie już poinformowało, że amerykański aktor - Matt LeBlanc, dołączy do Chrisa Evansa, by razem z nim poprowadzić program "Top Gear". Matt LeBlanc, znany przede wszystkim jako Joey... więcej »

top gear nowi prowadzący Top Gear - idą zmiany!
K. Szreder // 29. 12. 2015

Nie wiem...po prostu czasem bywa tak, że nie wiem, nie mam zdania, temat totalnie mnie ziębi, zupełnie nic nie grzeje. Tak jest w przypadku sagi pod tytułem "Nowy Top Gear". więcej »

Chris Evans Chris Evans obiecuje więcej motocykli w Top Gear
E. Domańska // 23. 06. 2015

Jak już od kilku dni oficjalnie wiadomo, że miejsce jednego z trzech byłych prezenterów Top Gear zajmie - Chris Evans. Evans podpisał z BBC trzyletni kontrakt i stoi przed nie lada zadaniem... więcej »

Clarkson Hammond May Clarkson, Hammond i May zapowiadają nowy, własny program
E. Domańska // 21. 06. 2015

BBC kilka dni poinformowało o wyborze nowego prowadzącego Top Gear, który poprowadzi sezon 23. na początku 2016 r. Tymczasem Jeremy Clarkson ujawnił, że wraz z dwoma byłymi prezenterami Top... więcej »

Chris Evans Top Gear Znamy nowego prezentera Top Gear
. // 17. 06. 2015

Stacja BBC poinformowała, że nowym prowadzącym program Top Gear został Chris Evans. Evans podpisał trzyletni kontrakt z przedstawicielami stacji BBC. Zdjęcia do pierwszych odcinków Top Gear z... więcej »

Brak galerii dla tagu: Chris Evans