Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Chris Evans obiecuje więcej motocykli w Top Gear

Chris Evans obiecuje więcej motocykli w Top Gear

Chris Evans
Dodano: 23. 06. 2015
Tagi: Motocykle, Top Gear, Chris Evans

Jak już od kilku dni oficjalnie wiadomo, że miejsce jednego z trzech byłych prezenterów Top Gear zajmie - Chris Evans.

Evans podpisał z BBC trzyletni kontrakt i stoi przed nie lada zadaniem „odświeżenia” jednego z najbardziej popularnych programów motoryzacyjnych na świecie. Grono wiernych fanów Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya nie ułatwi nowemu prezenterowi tego zadania.

Chris Evans
Tymczasem Chris Evans zapowiedział, że w nowym sezonie Top Gear pojawi się duża dawka motocykli.

Co więcej, nowy prezenter próbuje od fanów programu dowiedzieć się jakie inne pojazdy powinny się pojawić w odświeżonej wersji show i na Twitterze zamieścił m.in. następujący wpis: 
"W nowym programie Top Gear będzie więcej motocykli. Myślicie, że powinniśmy udać się na TT? Poduszkowce/motocykle, motocykle/poduszkowce. Car show? Er - tryb księżycowy ??? Ktokolwiek ??? Skutery wodne ??? Ktokolwiek ??? Czekam...."

Nie zmienia to faktu, że może być to ciekawie, zwłaszcza, że nadal nie znamy pozostałych prowadzących.  Kilka dni temu w brytyjskiej prasie ponownie pojawiło się nazwisko modelki - Jodie Kidd. Ale czy to prawda dowiemy się zapewne już niebawem, a my będziemy Was na bieżąco informować.
Autor: E. Domańska
Źródło: ae
0
Komentarze do:

Chris Evans obiecuje więcej motocykli w Top Gear

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: