Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Agnieszka Szulim kontra Filip Chajzer – kto wygra sobotni pojedynek ?

Agnieszka Szulim kontra Filip Chajzer – kto wygra sobotni pojedynek ?

Agnieszka Szulim kontra Filip Chajzer
Już w sobotni poranek, na Torze Poznań, Agnieszka Szulim i Filip Chajzer po raz pierwszy w życiu wystartują w profesjonalnych wyścigach samochodowych w roli VIP Driverów Volkswagen Castrol Cup.

Rywalizacja pomiędzy dziennikarzami TVN rozpoczęła się już od pierwszych spotkań na tym torze wyścigowym.

Agnieszka Szulim kontra Filip Chajzer
Agnieszka Szulim
Filip Chajzer
Marcin Prokop, po wielu godzinach intensywnych treningów, wytypował zwycięzcę - gdyby hazard nie był nielegalny i postawilibyśmy zakłady kto wygra ten wyścig, to byłbym skłonny postawić większą sumę na Agnieszkę, między innymi dlatego, że obiektywnie mi się bardziej podoba niż Filip – zapowiada trzeci i zarazem najbardziej doświadczony w samochodowych wyścigach z VIP Driverów tegorocznej edycji pucharu Volkswagen Castrol Cup.
Szulim vs Chajzer na torze w Poznaniu w sobotę o 9.00
W sobotni poranek, 14 czerwca na torze w Poznaniu Agnieszka Szulim stoczy wyścigowy pojedynek z Filipem Chajzerem.

- Filip – bądź czujny! – zapowiada dziennikarka - Stawiam sobie porzeczkę wysoko i zamierzam pokazać, że kobiety też potrafią – dodaje zawodniczka, która już wcześniej z powodzeniem ścigała się po torze na motocyklu.

Agnieszka Szulim kontra Filip Chajzer
Filip jednak, przed zawodami stanął przed prawdziwym dylematem. - Z jednej strony głupio będzie pokonać Agnieszkę, bo jednak jestem facetem i trzeba ustępować kobietom. A z drugiej strony fajnie by było wygrać. No i jest pytanie – jak wygrać, żeby nie zrobić przykrości koleżance, tak żeby wszystko wyszło zgodnie z zasadami savoir-vivre. –zastanawia się dziennikarz. Naprawdę się boję - dodaje z zaczepnym uśmiechem.

Kobiece doświadczenie czy męska natura?
Zmagania zawodników podczas treningów obserwował trzeci z VIP Driverów pucharu Volkswagen Castrol Cup – znany z Dzień Dobry TVN Marcin Prokop, który w tym wyścigu stawia jednak na kobiece doświadczenie.

- Myślę, że Agnieszka ma duże szanse, aby pokonać Filipa. Filip to oczywiście zdolny młody mężczyzna, aczkolwiek jak każdy młody mężczyzna, napalony nieproporcjonalnie do swoich możliwości – komentuje. - Kiedy jechaliśmy tutaj do Poznania, pociągiem, Agnieszka i ja siedzieliśmy naprzeciwko.  Byłem przekonany, że wygram z Agnieszką, no bo jednak facet to facet za kółkiem. – przyznaje Filip. - Ale niestety, nasze pierwsze próbne okrążenie, zweryfikowało wszystko to, co do tej pory myślałem, bo okazało się, że Agnieszka jeździ naprawdę z jajami - dodaje.

W sobotę rano na torze w Poznaniu będzie można przekonać się czy obawy Filipa są rzeczywiste czy może to tylko kurtuazja z jego strony. Podczas tego pełnego emocji pojedynku trybuny poznańskiego toru są otwarte dla wszystkich fanów gwiazd jak i motorsportów - wejście na tor jest bezpłatne. Puchar Volkswagen Castrol Cup rozpocznie się już w najbliższy piątek, 13 czerwca i potrwa do niedzieli.

Zawodnicy pucharu VWCC, w tym Jerzy Dudek, wystartują w pierwszym wyścigu  w sobotę o godz. 14:25, wyścig numer dwa odbędzie się w niedzielę o godz. 12.30. Zaciekłą walkę Agnieszki i Filipa będzie można obejrzeć na żywo w sobotę o godz.. 9.00 – takiej okazji nie można przegapić! VIP Driverzy mogą liczyć przed startem na dobre rady od zawodników Volkswagen Castrol Cup, którzy będą również kibicować podczas pojedynku Szulim vs Chajzer.

Agnieszka Szulim, Filip Chajzer i Marcin Prokop to trójka VIP Driverów, którzy biorą udział w tegorocznej edycji Volkswagen Castrol Cup. Pojedynek Agnieszki i Filipa już w najbliższy weekend, zmagania Marcina na torze będzie można oglądać podczas 5. rundy pucharu, która odbędzie się od 22 do 24 sierpnia na Słowacji.

Przed startem, każdy z VIP Driverów musiał przejść serię szkoleń dedykowanych kierowcom wyścigowym, które zakończyły się wymagającym egzaminem na licencję kierowcy wyścigowego. - Udało się!  Mam swoją pierwszą licencję w życiu. Może James Bond ma jeszcze lepszą ale ja mam za to fajniejszą furę ;) Wyścigową, tak jak licencję.- cieszył się Filip Chajzer po zdanym egzaminie.
Autor: ED
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Agnieszka Szulim kontra Filip Chajzer – kto wygra sobotni pojedynek ?

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: