Strona główna » Aktualności » Bolid Renault dla Wielkiej Orkiestry

Bolid Renault dla Wielkiej Orkiestry

Bolid Renault dla Wielkiej Orkiestry
Dodano: 29. 12. 2012
Tagi: F1, WOŚP, Bolid Renault

Czy marzysz o tym, aby mieć własny bolid Formuły 1? Teraz masz taką szansę i jednocześnie możesz pomóc potrzebującym.

Już od dziś można licytować zakup oryginalnej wielkości bolidu pokazowego* Renault F1 Team w barwach z 2010 r. Zaledwie kilka lat temu ten sam bolid przemierzał tory wyścigowe jako samochód testowy zespołu F1 Renault.

Bolid Renault dla Wielkiej Orkiestry
Bolid Renault dla Wielkiej Orkiestry
"Cieszymy się, że możemy być częścią tak niezwykłego przedsięwzięcia, jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy" - podkreśla Grzegorz Zalewski, prezes Renault Polska. "Mam nadzieję, że nasz bolid będzie cieszył się dużym zainteresowaniem i pozwoli na zebranie jak największej kwoty dla potrzebujących. Zapraszam serdecznie do udziału w licytacji".

Renault Polska otrzymało tytuł Partnera Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i przekazało na licytację niezwykły show-car Renault F1 Team.Zainteresowani zakupem mogą wziąć udział w charytatywnej aukcji internetowej WOŚP na Allegro. Bolid zostanie zaprezentowany w studiu Telewizji Polskiej już 13 stycznia.

Przekazany na aukcję show-car jest w barwach zespołu Renault F1 z 2010 roku, w jakich Robert Kubica jeździł podczas Roadshow na torze w Poznaniu oraz zdobył swoje pamiętne miejsca na podium w GP Monako i Belgii.

* bolid pokazowy nie posiada silnika i innych elementów umożliwiających jazdę takim samochodem

Autor: E. Domańska
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Bolid Renault dla Wielkiej Orkiestry

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl