Strona główna » Kobieta » Lifestyle » Złoto czy srebro? Co dla Twojego dziecka?

Złoto czy srebro? Co dla Twojego dziecka?

Nuk Srebrny Złoty
Dodano: 01. 08. 2016
Tagi: Dziecko, Dodatki, NUK, macierzyństwo, dzieci, butelka

Rodzisz dziecko. Cud, radość i wzruszenie. A później zaczyna się codzienność, włączasz tryb zombie ( no chyba że urodziłaś anioła) i jedyne o czym marzysz to chwila odprężenia w wannie z pachnącą pianą a później miękka poduszka. W ciąży szukałaś gadżetów, które będą nie tylko praktyczne, ale i ładne a dziś? Dziś ważne by butla spełniała swoje zadanie. A może tak ta ładna, urocza i "glamour" butla jest w stanie poprawić Ci humor i sprawić, że się uśmiechniesz? 

Nuk Srebrny Złoty
Nuk Srebrny Złoty
Nuk Srebrny Złoty
Firma NUK jest na rynku już od 60 lat. Okrągłe urodziny trzeba świętować z przytupem. Na jubileusz firma wprowadza na rynek zestawy z limitowanej serii Złotej i Srebrnej, w skład których wchodzą dwa sprawdzone i najnowocześnieje produkty z asortymentu: butelka NUK First Choice+ z przeźroczystego tworzywa (PA) oraz silikonowy smoczek uspokajający NUK Genius (0-6 miesięcy). 
Dlaczego warto by mama skusiła się na butelkę NUK Frist Choice? Ponieważ smoczek w niej zastosowany jest najbardziej zbliżony do natury. Dziecko ma czuć się tak jakby ssało pierś mamy i nie bez znaczenia jest zdrowy rozój szczęki malucha. Ulepszony system odpowietrzania zapewnia swobodny wypływ pokarmu, dzięki czemu dziecko może ssać bez połykania powietrza - kolce mówimy papa. 

Nuk Srebrny Złoty
Nuk Srebrny Złoty
Ergonomiczny kształt butelki umożliwia wygodne i pewne trzymanie, a szeroka podstawa zapewnia stabilność.Kształt smoczków uspokajających NUK został opracowany wraz z ekspertami i cały czas jest udoskonalany. Ulepszony kształt nowych smoczków NUK Genius jest jeszcze delikatniejszy dla zębów. Gumka nowego smoczka Genius jest teraz wyjątkowo miękka od góry, dzięki czemu jeszcze lepiej dostosowuje się ona do podniebienia dziecka.Szyjka smoczka jest teraz jeszcze węższa i cieńsza, aby zmniejszyć nacisk na szczękę i zęby. Cena zestawu to 42,29 zł.
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Złoto czy srebro? Co dla Twojego dziecka?

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl