Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Uwaga! Zombie ze smartfonem!

Uwaga! Zombie ze smartfonem!

szwecja smartfon znak
Dodano: 08. 02. 2016
Tagi: Szwecja, Sztokholm, Smartfon

Zombie apokalipsa jednak nastąpiła, ale przybrała formę której chyba nikt się nie spodziewał. Zamiast żywych trupów umazanych krwią, które czyhają na nasze życie mamy eleganckich młodych ludzi ze smartfonami, którzy chętnie władują nam się pod koła niejednokrotnie totalnie zmieniając lub nawet niszcząc nasze życie.

szwecja smartfon znak
szwecja smartfon znak
szwecja smartfon znak
I to ty kierowco musisz uważać, nie pieszy którego wciągnęło Farm Heroes Saga, facebookowa tablica czy jakiś inny snapchat. 29-letni Jacom Sempler ze Sztokholmu zauważył problem, gdy niemal potrącił go samochód, był oczywiście wpatrzony w ekran swojego smartfona. Razem ze swoim kolegą Emilem Tissmanem stworzył nowy nieoficjalny znak ostrzegający o przemieszczających się uzależnionych smart zombie.
Zobacz także: Korzystasz z internetu w czasie podróży?  »
„Myślę, że problem ten dotyczy wielu osób i często przybiera już rozmiary choroby. Widać to na całym świcie. Spacerując po dowolnym mieście na świecie wszędzie spotkasz osoby całkowicie przyklejone do swoich małych ekraników. To trochę tragikomiczne, że media społecznościowe, w wielu przypadkach powodują, że jesteśmy mniej towarzyscy.” - powiedział Sempler. 
Co Szwedzi na to? Wyciągnęli smartfony z kieszeni i dzielili się nietypowym oznakowaniem w mediach społecznościowych. 
Autor: .
0
Komentarze do:

Uwaga! Zombie ze smartfonem!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl