Strona główna » Serwis główny » Aktualności » #UberPĄCZKI i Banki Żywności w jednej drużynie

#UberPĄCZKI i Banki Żywności w jednej drużynie

uberpączki
Dodano: 02. 02. 2016
Tagi: UBER, uberpączki, Tłusty czwartek, Pączki

Pączki pączki kocham pączki! Czym byłoby życie bez pączków! Zupełnie totalnie bez sensu. Tłusty czwartek to zdecydowanie mój ulubiony dzień w kalendarzu zaraz po urodzinych. Szkoda, że tego dnia ceny pączków są podwyższane o 100 procent, no ale mówi się trudno i kupuje się dalej. W tym roku można trochę inaczej.

uberpączki
uberpączki
Tłusty czwartek to taki dzień, kiedy na kalorię zwracamy mniejszą uwagę, zupełnie ich nie liczymy. Niektórzy również tych kalorii nie liczą bo zwyczajnie nie mają co do garnka włożyć - w Polsce jest to blisko 2,8 mln osób. 
4 lutego w godzinach od 10:00 do 16:00 w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Poznaniu i Wrocławiu Uber będzie dostarczał paczuszki z czterema pączkami - koszt to 10 zł. Równowartość całego dochodu z akcji zostanie przekazana Bankom Żywności!  

Dzięki akcji uberPĄCZKI możesz wesprzeć Bank Żywności w Twoim mieście, a jednocześnie wypełnić tradycję – bo nawet jeśli nie wierzysz w przesądy, zjedzenie jednego pączka zagwarantuje Ci pomyślność przez cały rok. 4 lutego możesz pomóc, robiąc to, co i tak było w planach. Pączków jest cztery, nie wyrzucaj żadnego – podziel się z bliskimi, a przekażemy 10 zł dla Banków Żywności. Poniżej krótka instrukcja obsługi. 
JAK TO DZIAŁA:
  • Otwórz aplikację Uber na Twoim smartfonie w Tłusty Czwartek, 4 lutego 2016 pomiędzy 10:00 a 16:00 Wybierz opcję „uberPĄCZKI” w aplikacji i zamów uberPĄCZKI na żądanie za 10 zł. Płatność zostanie automatycznie pobrana z Twojego konta.
  • W ciągu kilku minut, kierowca dostarczy 4 świeżutkie pączki pod adres wskazany w aplikacji. WSKAZÓWKA: Skontaktuj się z kierowcą, aby usprawnić Wasze spotkanie – planujemy rozwieźć tysiące pączków, więc sprawna dostawa jest dla nas bardzo ważna!
  • Każde pudełko uberPĄCZKÓW to koszt 10 zł – równowartość zebranej kwoty zostanie przekazana przez nas po akcji Bankom Żywności.

Jak jeszcze możesz wspomóc Banki Żywności?

To proste! Wrzuć w media społecznościowe zdjęcie, na którym pokażesz nam jak świętujesz Tłusty Czwartek z #uberPĄCZKAMI. Za każdą fotkę otagowaną #uberPĄCZKI przekażemy dodatkową złotówkę na Banki Żywności. Dodatkowo, by zachęcić Was do zamawiania, w każdym mieście w pudełkach ukryliśmy kilka niespodzianek. Zamawiajcie i pomagajcie. W tym roku kalorie w Tłusty Czwartek nie będą puste!
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

#UberPĄCZKI i Banki Żywności w jednej drużynie

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl