Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Ty decydujesz jak będzie wyglądała nowa Warszawa!

Ty decydujesz jak będzie wyglądała nowa Warszawa!

New Warsaw
Dodano: 08. 01. 2013
Tagi: Odjechane, Warszawa

Euro 2012 zostawiło nam w spadku piękne chociaż nie do końca funkcjonalne stadiony, "polską wunderwaffe" walczącą z BBC, apetyt na wielkie sportowe emocje i piękną biało-czerwoną Syrenę. Oficjalny samochód mistrzostw jest warty 260 tysięcy złotych, a jego projektant Michał Koziołek ma ochotę na większe wyzwanie. 

Wraz z kolegami Adamem Mally i Michałem Puchalskim chcą pokazać, że Polak potrafi i reaktywować legendę polskiej motoryzacji - Warszawę. Projektanci celują wysoko, chcą aby auto nie było gorsze od Bentleya, luksusowo wykończone, z elegancką linią nadwozia i mocnym silnikiem. 

Jeśli chodzi o bryłę, to każda z nas może oddać głos na jeden z czterech projektów, wystarczy kliknąć na poniższą chmurkę następnie wcisnąć "lubię to" pod szkicem faworyta.
Zobacz także: New Warsaw - zagłosuj! »
Ambitni Wrocławianie proszą o pomoc wszystkich miłosników motoryzacji: - Bez pomocy finansowej będzie to bardzo ciężkie do osiągnięcia. Kwota, o którą się staramy umożliwi nam wystartowanie z projektem (wpłata 35 % wartości prac nad autem, pozostałą część będziemy musieli wpłacić juz przy odbiorze gotowego auta) i rozpoczęcie prac nad gotowym autem. Wystartowanie, ułatwi nam pozyskiwanie sponsorów na części takie jak np: felgi, opony, oleje czy lakiery.

Projekt zostanie ufundowany jeśli do 18:00 20.02.2013 otrzyma co najmniej 60000 zł wsparcia, aktualnie na koncie jest nieco ponad tysiąc złotych. Warto dodać, że jesli nie uda się zebrać odpowiedniej kwoty wszystkie pieniądze zostaną zwrócone do darczyńców. 
New Warsaw
New Warsaw
New Warsaw
New Warsaw
Syrenka Euro
Syrenka Euro
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Ty decydujesz jak będzie wyglądała nowa Warszawa!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: