Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Ta babcia ma moc! 81-letnia Pani Michalina i jej Subaru

Ta babcia ma moc! 81-letnia Pani Michalina i jej Subaru

Pani Michalina Subaru WRX STI
Dodano: 19. 02. 2016
Tagi: Odjechane, Subaru, Subaru WRX STI

Emerytura powinna być okresem, który wyciskamy jak cytrynę. Korzystamy z niej na maksa, na tyle na ile zdrowie pozwala. Jak to bywa w Polsce? Różnie, ale są przykłady, które napawają optymizmem.

Ot Pan Antoni Huczyński, znany jako dziarski dziadek. 94-latek ma więcej wigoru niż niejeden 20-latek, codziennie trenuje, wydał książkę, surfuje po internecie. Przytomność umysłu godna pozazdroszczenia. Na drugim biegunie "ekstremalna babcia" Pani Michalina Borowczyk-Jędrzejek z Katowic. Cóż w niej takiego wyjątkowego? Zobaczcie same materiał Łukasza Byśkiniewicza z redakcji Raport TVN TURBO.

Pani Michalina Subaru WRX STI
Subaru WRX STI
Subaru WRX STI

Hasłem o "dupku żołędnym" Pani Michalina podbiła moje serce. I co z tego, że ma 81 lat skoro ma moc pod kopytem w postaci 300 KM! Oczywiście pojawiły się również głosy, że biologia jest nieubłagana, a w pewnym wieku refleks nie jest już tak dobry i wzrok zawodzi. Nie mniej w przypadku Pani Michaliny doskonale sprawdza się reguła mierz siły na zamiary. Emerytka sama przyznaje, że nie ściga się z innymi kierowcami, a po prostu czerpie przyjemność z jazdy. I o to właśnie chodzi! 
Autor: K. Szreder
Źródło: TVN Turbo
0
Komentarze do:

Ta babcia ma moc! 81-letnia Pani Michalina i jej Subaru

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl