Strona główna » Tagi - Samochody » Smart
smart cennik 2016 Artystyczny nieład na głowie już od 61 200 PLN
K. Szreder // 03. 02. 2016

Smart ForTwo Cabrio wjechał do salonów! Ceny modelu startują od 61 200 PLN za odmianę z silnikiem o mocy 52 kW (71 KM) i dwusprzęgłową przekładnią zautomatyzowaną twinamic. więcej »

Smart limuzyna Smart jako limuzyna - wyjątkowy widok
K. Szreder // 15. 09. 2015
Tagi: Smart

Limuzine.de do Frankfurtu jedzie z naprawdę dziwnym stworzeniem - Smart MADEFRSIX. Jak sama nazwa wskazuje we wnętrzu miejsca znajdzie się dla sześciu osób. Wewnątrz wygodne kanapy pokryte... więcej »

SMART MOSCOT SMART ForTwo MOSCOT - kolejna edycja specjalna
K. Szreder // 01. 03. 2015
Tagi: Smart, MOSCOT

Dzień Świstaka, Święto Lasu albo Dzień Flagi, każda okazja jest dobra aby przedstawić światu edycję specjalną i przypomnieć o swoim istnieniu. Smart do współpracy nad nowym projektem... więcej »

Smart ForTwo Carlsson Smart ForTwo Carlsson - mały i zwinny
K. Szreder // 26. 02. 2015

GLK, CLS, Klasa S takimi modelami Mercedesa tuner Carlsson zajmuje się bardzo często. Niektórych więc może dziwić fakt, że do Genewy zmierza zmodyfikowany przez firmę...Smart. więcej »

Disney Smart Smart ForTwo Electric Drive Disney Edition - tylko dla Japonii
K. Szreder // 19. 09. 2014

Z czym kojarzy się Japonia? Herbata, origami, sztuki walki czy też kimono. Tak to wszystko się zgadza, ale wielu osobom Japonia przede wszystkim kojarzy się z kreskówkami, komiksami i mangą. więcej »

Smart Smart nowej generacji - kochasz lub nienawidzisz
K. Szreder // 17. 07. 2014
Tagi: Smart

Jak skończył się Francusko-Niemiecki romans? Kontrowersyjnie. O marce Smart znów jest głośno za sprawą debiutu nowej generacji ForTwo i ForFour. Jednostki napędowe użyte w obu modelach... więcej »

Następne »