Strona główna » Tagi - Samochody » Skoda
Skoda Superb Sportline Skoda Superb Sportline za ponad 120 000 PLN
. // 05. 07. 2016

Na rynek wchodzi bogata wersja modelu Superb pozycjonowana poniżej topowej odmiany Laurin & Klement. Jako Sportline czeska limuzyna otrzymała szereg sportowych elementów. I to nie tylko z... więcej »

Skoda Colour Skoda Fabia i Citigo w edycji Colour - pozytywne kury!
K. Szreder // 15. 03. 2016

Na wiosnę trochę koloru przyda się wszędzie, również miłośnikom Skody. Brytyjski oddział zaprezentował zdjęcia edycji specjalnej o nazwie Colour. Klienci mogą zdecydować się na jedną z... więcej »

Skoda VisionS Skoda VisionS w pełnej krasie
E. Domańska // 01. 03. 2016

Koncepcyjna Skdoa VisionS miała swoją oficjalną prezentację podczas targów w Genewie. Więcej informacji o tym modelu przeczytacie tutaj: http://www.motokobiety.pl/SKODA,VisionS,nadchodzi,hit,... więcej »

Skoda Fabia Co z tego, że kura skoro kolorowa!
K. Szreder // 26. 02. 2016

Kiedyś kojarzona głównie z emerytami w kapeluszach dziś ma nawet swoje pięć minut na srebrnym ekranie w serialu Przyjaciółki - Skoda Fabia. Rok 2016 rozpoczęła od rekordu w pierwszym... więcej »

Skoda Vision S SKODA VisionS - nadchodzi hit sprzedaży?
K. Szreder // 03. 02. 2016

W internetach śmieją się ze Skody ile wlezie mniej lub bardziej cenzuralnie. Generalnie wszystko zmierza do tego, że do tego czesko-niemieckiego produktu powinno dodawać się w zestawie... więcej »

Skoda Superb Black Crystal Skoda Superb Black Crystal - dla sroczek
K. Szreder // 22. 10. 2015

Słyszałyście o Fashion Week w czeskiej Pradze? Ja też nie, ale oni z pewnością o FashionPhilosophy też nie słyszeli. Mniejsza o to kto o czym słyszał, czas na konkrety, z myślą o imprezie... więcej »

Następne »« Poprzednie

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl