Strona główna » Tagi - Samochody » Skoda Fabia
Skoda Colour Skoda Fabia i Citigo w edycji Colour - pozytywne kury!
K. Szreder // 15. 03. 2016

Na wiosnę trochę koloru przyda się wszędzie, również miłośnikom Skody. Brytyjski oddział zaprezentował zdjęcia edycji specjalnej o nazwie Colour. Klienci mogą zdecydować się na jedną z... więcej »

Skoda Fabia Co z tego, że kura skoro kolorowa!
K. Szreder // 26. 02. 2016

Kiedyś kojarzona głównie z emerytami w kapeluszach dziś ma nawet swoje pięć minut na srebrnym ekranie w serialu Przyjaciółki - Skoda Fabia. Rok 2016 rozpoczęła od rekordu w pierwszym... więcej »

Skoda Fabia Combi Nowa Fabia Combi – Praktyczna "czeszka"
E. Domańska // 10. 03. 2015

W ślad za modelem Skoda Fabia III w wersji hatchback podąża jeszcze bardziej praktyczna odmiana nadwoziowa kombi. "Czeszka" ma bagażnik o regularnych kształtach, którego pojemność można... więcej »

Skoda naklejka Twoi bliscy zawsze z Tobą - zdjęcia na kokpicie
K. Szreder // 26. 11. 2014

Personalizacja auta jeszcze do niedawna była postrzegana jako "fanaberia bogatych" Ot pomysł na udziwnienie i wydanie pieniędzy. Dziś nawet przeciętny Kowalski może samochód dostosować do... więcej »

Skoda Fabia Oficjalny debiut - nowa Skoda Fabia
K. Szreder // 20. 08. 2014

W 2013 roku Skoda Fabia była najczęściej rejestrowanym nowym samochodem w swoim segmencie w Polsce. Stanowiła 1/3 wszystkich samochodów marki sprzedanych w naszym kraju. Po całej masie... więcej »

Skoda Fabia RS 2000 Roadster Skoda Fabia RS 2000 Roadster - czeski sportowiec
K. Szreder // 03. 06. 2011

Podobno zielony uspokaja. Patrząc na projekt Skody Fabii RS 2000 nie ma mowy o nudzie. Jest energetycznie, zadziornie i sportowo. Auto zaprezentowano na corocznym festiwalu grupy VW,... więcej »

Następne »

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl