Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Seat Mii - ostatni z trojaczków już w Polsce

Seat Mii - ostatni z trojaczków już w Polsce

Seat Mii
Dodano: 08. 06. 2012
Tagi: Hatchback, Seat, Ceny, Miejskie auto, Seat Mii

Seat Mii, brat Skody Citigo i Volkswagena up! jest już dostępny na polskim rynku. Jego ceny zaczynają się od 32 658 zł za podstawową wersję Reference z ekonomiczną jednostką benzynową o pojemności 1 litra i mocy 60 KM.

Podstawowe wyposażenie wymienionej wersji obejmuje 4 poduszki powietrzne, system bezpieczeństwa ABS oraz szereg udogodnień zapewniających bezpieczną i przyjemną jazdę.

Seat Mii
Seat Mii
Seat Mii
Mocniejszą odmiana z silnikiem o mocy 75 KM wyceniono na 34 908 zł, a wersje z bogatszym wyposażeniem Style rozpoczynają się od 34 008 zł.

Jako opcja dostępny jest m.in. system City Safety Assist identyfikujący przeszkody z przodu samochodu, który jeśli uzna odległość pojazdu od przeszkody za niewystarczającą, w celu uniknięcia kolizji rozpocznie automatyczne hamowanie.
System City Safety Assist jest dostępny za 860 zł, czyli cenę niejednokrotnie niższą aniżeli lakierowanie zderzaka oraz zwyżkę z ubezpieczenia powstałą w skutek chwili zamyślenia w wielkomiejskim korku.

Gamę silników stanowią nowe, 3-cylindrowe jednostki o pojemności 1 litra, rozwijające w zależności od wersji 60 KM lub 75 KM. Silniki  zadowalają się przy tym średnim spalaniem na poziomie odpowiednio 4,2 l oraz 4,3 l i emitują przy tym jedynie 97 i 99 g CO2/km.

Seat Mii
Seat Mii
Seat Mii
Nowy SEAT dostępny jest w wersji 3-drzwiowej, a w następnych miesiącach ofertę uzupełni także jego 5-drzwiowy odpowiednik.

Dla przypomnienia najtańsza wersja Skody Citigo kosztuje 28 990 zł, Volkswagena Up! - 31 290 zł. Zatem Seat Mii z ceną 32 658 zł za wersję podstawową jest najdroższym autem wśród trojaczków. Przetestujemy go dla Was już niedługo. Seat Mii
Seat Mii
Seat Mii

Seat Mii
Seat Mii
Seat Mii

Seat Mii
Seat Mii
Seat Mii

Autor: E. Domańska
Źródło: Samar
0
Komentarze do:

Seat Mii - ostatni z trojaczków już w Polsce

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl