SELECT t.topic_id, t.topic_title, p.post_time, f.forum_id, f.forum_name FROM motokobiety_forum.phpbb_topics t, motokobiety_forum.phpbb_forums f, motokobiety_forum.phpbb_posts p WHERE f.forum_id = t.forum_id AND f.forum_id NOT IN (19,18,20,22) AND p.post_id = t.topic_last_post_id AND t.topic_title NOT REGEXP '^Komentarze do\:' ORDER BY t.topic_last_post_id DESC LIMIT 8
[250] MYSQL ERROR: 126 - Incorrect key file for table '/var/tmp/#sql_745d_2.MYI'; try to repair it Pojazdy elektryczne - Tag - Pojazdy elektryczne
Strona główna » Tagi - Motocykle » Pojazdy elektryczne
VeloMini VeloMini - podręczny rower elektryczny
A. Miklewska // 12. 03. 2011

VeloMini - podręczny rower elektryczny więcej »

Smart e-skuter Skuter koncepcyjny Smarta zostanie zaprezentowany na targach motoryzacyjnych w Paryżu
A. Miklewska // 21. 09. 2010

Już jakiś czas temu wspominaliśmy, że producent samochodów Mercedes jest gotowy do skoku w dwukołowy świat, z elektrycznych skuterem Smart. Zobacz także: Firma Smart będzie produkowała... więcej »

Skuter elektryczny od Mini Skuter elektryczny od Mini także zostanie zaprezentowany w Paryżu
A. Miklewska // 11. 09. 2010

Mini, podobnie jak Smart stara się wejść na rynek dwukołowych maszyn. Na nadchodzących targach w Paryżu tak samo jak konkurencja, zaprezentuje swój nowy elektryczny skuter. więcej »

VeloMini Podręczny elektryczny rower VeloMini idealny do miejskiej komunikacji
A. Miklewska // 24. 08. 2010

VeloMini sprawia, że dojazd do pracy jest łatwiejszy, czystszy i bardziej ekologiczny. Jazda na nim pozwala uniknąć wielu kłopotów na parkingu. Dzięki możliwości składania można na nim... więcej »

Honda EV-neo Honda EV-neo - "cichy i czysty" elektryczny skuter
A. Miklewska // 14. 04. 2010

"Cichy i czysty", to słowa-klucze, których używa Honda do promocji swojego najnowszego skutera EV-neo. Jest to niesamowity jednoślad o zerowej emisji CO2. Zaprojektowano go jako pojazd służbowy... więcej »