SELECT t.topic_id, t.topic_title, p.post_time, f.forum_id, f.forum_name FROM motokobiety_forum.phpbb_topics t, motokobiety_forum.phpbb_forums f, motokobiety_forum.phpbb_posts p WHERE f.forum_id = t.forum_id AND f.forum_id NOT IN (19,18,20,22) AND p.post_id = t.topic_last_post_id AND t.topic_title NOT REGEXP '^Komentarze do\:' ORDER BY t.topic_last_post_id DESC LIMIT 8
[250] MYSQL ERROR: 126 - Incorrect key file for table '/var/tmp/#sql_4d52_4.MYI'; try to repair it Podkalicka i Madej - babska siła na Baja Poland
Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Podkalicka i Madej - babska siła na Baja Poland

Podkalicka i Madej - babska siła na Baja Poland

Podkalicka i Madej
Dodano: 29. 07. 2012
Tagi: Zapowiedzi, Madej, Klaudia Podkalicka, Podkalicka, Baja Poland

27 lipca na terenie poligonu w gminie Dobra koło Szczecina odbyła się prezentacja pierwszej w Polsce i jedynej na świecie kobiecej załogi w rajdach cross country. Od września, pilotem Klaudii Podkalickiej będzie Joanna Madej, Mistrz Polski w klasie Super 1600 w 2007 roku i II wicemistrz Polski w Rajdowym Pucharze Peugeota 206 w 2002 roku.

Podkalicka i Madej
Podkalicka i Madej
Podkalicka i Madej
Prezentacja nowej ekipy rajdowej połączona była z testami samochodu Mitsubishi Pajero T2 przed startem w rajdzie Baja Poland 2012, czyli Rundą Pucharu Świata w rajdach terenowych FIA i 3 rundą Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych.

Chcemy złamać stereotyp, że kobiety są słabe i nie potrafią walczyć. Kobiety XXI wieku są silne i odważne, i tak, jak my, śmiało wkraczają w dziedziny zarezerwowane do tej pory wyłącznie dla mężczyzn... Jestem przekonana, że współpraca z Asią przebiegać będzie świetnie - w końcu obie jesteśmy stuprocentowymi kobietami
- śmieje się Klaudia Podkalicka.
Bez wątpienia, obecność damskiej ekipy wzbudza zainteresowanie zdominowanego przez mężczyzn świata motoryzacyjnego, tym bardziej, że obie zawodniczki są doświadczone i mają ambitne plany startów w kolejnych imprezach rajdowych. Odwaga, szybkość, precyzja połączona z kobiecą delikatnością i subtelnym wdziękiem oraz wiara w zwycięstwo to bez wątpienia atuty, z jakimi spotkamy się podczas startów Klaudii i Joanny.

Cieszę się na współpracę z Klaudią. To doświadczony sportowiec, z którym na pewno będzie się mi świetnie współpracowało. Myślę, że wspólnie możemy namieszać w tym męskim „świecie”. Znamy i lubimy się prywatnie, a to na pewno pomoże nam w pracy - dodaje Joanna Madej.

Pierwszy egzamin kobieca ekipa otoMoto Team będzie zdawać podczas wrześniowych startów w Baja Poland 2012. W sezonie 2012 Klaudię Podkalicką wspierają: otoMoto.pl, Malinowe Hotele, Entertainment Group, MinHolder, Verso, Rally Planet, CarGraphics, eXsports.TV, dReamfield Film Studio, ProDriving Team oraz Miasto Szczecin.
Autor: K. Szreder
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Podkalicka i Madej - babska siła na Baja Poland

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: