Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Pierwsza i jedyna runda Pucharu Europy Kobiet w Motocrossie w 2016 roku - 21/22 maja, Cieszyn. Ruszają zapisy!

Pierwsza i jedyna runda Pucharu Europy Kobiet w Motocrossie w 2016 roku - 21/22 maja, Cieszyn. Ruszają zapisy!

W dniach 21-22 maja Cieszyn będzie prawdziwą stolicą Motocrossu. W jeden weekend na torze odbędą się aż 3 imprezy różnych rang! Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Europy Strefy Północno-Wschodniej 65/85 oraz po raz pierwszy w historii Puchar Europy Kobiet w Motocrossie


Udział w Pucharze Europy  Kobiet w Motocrossie mogą wziąć zawodniczki z całego świata. Warto wspomnieć, że nie ma opłaty wpisowej dla Kobiet.

– Chcemy zachęcić jak najwięcej dziewczyn do udziału w zawodach.  Taka impreza jest wspaniałą szansą na promocję motocrossu kobiet w Europie oraz zwiększenie popularności samej dyscypliny w naszym kraju -  powiedziała Aleksandra Knyszewska, członkini Komisji Kobiet FIM.
Zapowiada się weekend pełen emocji, kurzu i warkotu silników. Tej imprezy nie może zabraknąć w Waszych kalendarzach!

Regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym oraz harmonogramem dostępny jest na stronie PZM. Zgłoszenia zawodniczek są przyjmowane do 20 kwietnia.

Do zobaczenia w Cieszynie!
Autor: .
Źródło: PZM
0
Komentarze do:

Pierwsza i jedyna runda Pucharu Europy Kobiet w Motocrossie w 2016 roku - 21/22 maja, Cieszyn. Ruszają zapisy!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: