Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Puchar Europy Kobiet w Motocrossie Cieszyn!

Puchar Europy Kobiet w Motocrossie Cieszyn!

Puchar Kobiet Cieszyn
W dniach 21-22 maja Cieszyn przeżyje prawdziwie motocrossowe oblężenie! Właśnie w ten weekend odbędą się aż trzy imprezy po pierwsze Mistrzostwa Polski, po drugie Mistrzostwa Europy Strefy-Północno Wschodniej 65/85 i po raz pierwszy w historii Puchar Europy Kobiet w Motocrossie.

Zawody rozpoczynają się już w sobotę 21 maja od przejazdów treningowych i kwalifikacyjnych. W sobotę rozegrany zostanie także pierwszy z liczonych do klasyfikacji pucharu wyścig zawodniczek. Finalne rozstrzygniecia zapadną podczas niedzielnych wyścigów. Przejazdy treningowe w sobotę zaczynają sie od godziny 9:00 natomiast w niedziele rozpoczęcie pierwszego liczonego wyścigu zaplanowane zostało na godzinę 12:30. Rywalizacja potrwa do godziny 17. Dla tych wszystkich którzy nie będą mogli dotrzeć na zawody zaplanowana zostały wejscia na żywo na antenie TVP INFO

Impreza w tym roku objęta została patronatem honorowym Marszałka Województwa Śląskiego - Wojciecha Saługę.

Autor: K. Szreder