Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Na wesoło: najczęściej zdradzają właściciele samochodów marki...?

Na wesoło: najczęściej zdradzają właściciele samochodów marki...?

zdrada
Dodano: 17. 04. 2012
Tagi: Badanie rynku, Seks, Statystyki, Zdrada

Na jednym z zagranicznych portali motoryzacyjnych, który często odwiedzam, znalazłam krótką informację na temat wyników badań dotyczących: zdrady i marki samochodu. Wynikało z niej, że osoby poruszające się na co dzień autami marki BMW są najbardziej skłonne do zdrady.
Zobacz także: Seks za kierownicą - najnowsze badania Brytyjczyków »
Po krótkim drążeniu tematu, dotarłam do bardziej szczegółowych informacji oraz do źródła, z którego zostały one zaczerpnięta – brytyjskiego portalu randkowego. Na pierwszy rzut oka nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ale diabeł tkwi w szczegółach.

zdrada
BMW M5 2012
Audi S6 2013
Portal ten przeznaczony jest dla osób będących w związkach małżeńskich, które czują się odrzucone i szukają, kolokwialnie mówiąc, wrażeń. Z etycznego punktu widzenia portal ten budzi kontrowersje, a zdrada nie jest dla nas niczym zabawnym. Natomiast, jeśli pokusili się ujawnienie pewnych danych i zapewnili sobie swoistą reklamę (i anty-reklamę marki BMW), to z ciekawości można się temu przyjrzeć.
Otóż redakcja serwisu randkowego poinformowała, że posiada aż 640 000* członków, wśród których przeprowadzono krótkie badanie dotyczące między innymi posiadanej przez nich marki samochodu.

Okazało się, że 19,21% zalogowanych panów zasiada za kierownicą BWM i zajmuje niechlubne pierwsze miejsce wśród zdradzających mężów. Drugie miejsce przypadło marce Audi, do posiadania, którego przyznało się 8,79% panów, trzecie natomiast – Mercedes kierowany przez 8,23 % badanej męskiej populacji.

Mercedes-Benz SLK350 2012
Land Rover 2012
Jaguar XKR-S 2013
Jaguar (6,59 %) oraz Land Rover (4,94 %) zamykają pierwszą piątkę. Podano również, że 11,16% pań zdradzających mężów, porusza się na co dzień autami marki BMW.

Przedstawicielka portalu tak skomentowała powyższe wyniki: „Między sukcesem a zdradą jest pewna zależność. Osoby, które osiągnęły sukces często podejmują ryzyko. Co więcej - osiągnęły wiele dzięki wyznaczaniu sobie wysokich standardów. Z drugiej jednak strony osoby takie częściej narzekają na niesatysfakcjonujące związki i monotonię.

Chrysler 200 2011
Fiat Punto 2012
Renault Megane Estate GT 2011
Jeśli weźmiemy te kwestie pod uwagę, to wcale nie dziwi mnie, że ich ulubioną marką jest BMW. Ich profil demograficzny to w skrócie: typowa klasa średnia, osoby zarabiające i osiągającej więcej”.

Jaki stąd wniosek? Jeśli chcesz związać się z kimś na stałe i mieć większą pewność, że Cię nie zdradzi, wybierz posiadaczkę lub posiadacza: Chryslera lub Fiata (0,55 %) lub MG (0,53 %). Najwierniejsi według rankingu portalu są natomiast właściciele samochodów marki Seat i Renault. Teraz już wszystko jasne, prawda? :)

Seat Ibiza 2012
Potraktowałyśmy temat z przymrużeniem oka, bo trudno nam wierzyć w pełną wiarygodność informacji podawanych przez osoby logujące się na tym portalu. Celowo również nie podajemy jego nazwy, gdyż nie chcemy go promować.

*informacja z 16.04.2012 - motoring.ninemsn.com.au
Autor: E. Domańska
Źródło: motoring.ninemsn.com.au
1
Komentarze do:

Na wesoło: najczęściej zdradzają właściciele samochodów marki...?

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:
Juuliaa

Na wesoło: najczęściej zdradzają właściciele samochodów marki...?

Juuliaa // 18.04.2012 12.52

No to ładnie... :-D


Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl