Strona główna » Tagi - Samochody » Badanie rynku
SUV 2015 Szukasz samochodu? Pewnie kupisz SUV-a!
K. Szreder // 04. 02. 2016

Najlepsza przyjaciółka gdy masz problem kupi wino, przyjedzie i poda Ci kieliszek. Dobry marketingowiec gdy dasz mu produkt wykreuje na niego potrzebę. Koncerny samochodowe mają genialnych... więcej »

Kobieta czy mężczyzna – kto jest lepszym kierowcą?
. // 10. 08. 2013

Stereotypy są bezlitosne. Kobieta za kółkiem myli kierunki i gubi się na drodze, mężczyźni tylko szukają okazji by się popisać. Czy płeć osoby kierującej naprawdę ma znaczenie? Zobacz... więcej »

Chevrolet Camaro Polki za kierownicą - co mówi o nas najnowsze badanie?
E. Domańska // 14. 09. 2012

Kobieta poprawiająca makijaż w samochodzie? To mit! Podobnie sprawa ma się z wyborem koloru auta. Ma on zdecydowanie mniejsze znaczenie od niezawodności. więcej »

seks w samochodzie Dla Amerykanów najbardziej ekscytujący jest seks w aucie
E. Domańska // 22. 06. 2011

Najkrótsza noc w roku już za nami, a na nadbałtyckich plażach słońce będzie świecić dzisiaj przez ponad 17 godzin. W kilku miastach, między innymi w Poznaniu,... więcej »

samochód do ślubu Jakim samochodem jechać do ślubu, a jakim na randkę?
E.Domańska // 14. 02. 2011

Jakim samochodem jechałaś lub pojechałabyś do ślubu? A na randkę? Jak wykazały ostatnie badania*, przeprowadzone przez serwis motoryzacyjny mobile.eu, Polacy najchętniej do ślubu pojechaliby... więcej »

Opel Corsa najbardziej pożądany wśród kobiet Opel Corsa najbardziej pożądany wśród kobiet
E. Domańska // 02. 05. 2010

Gdyby to kobiety miały sprawić sobie motoryzacyjny prezent z okazji obchodzonego 8 marca Dnia Kobiet, najchętniej kupiłyby Opla Corsę. Ten właśnie model, jako najbardziej pożądany,... więcej »

Brak galerii dla tagu: Badanie rynku

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl