Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Lara Vanneste pilotką Craiga Breena podczas Rajdu Polski

Lara Vanneste pilotką Craiga Breena podczas Rajdu Polski

Lara Vanneste

Craig Breen, którego etatowy pilot Paul Nagle pojedzie w Rajdzie Australii z Andreasem Mikkelsenem, w tym samym terminie startuje w Rajdzie Polski. Na prawym fotelu zasiądzie Lara Vanneste, która wcześniej jeździła m.in. z Bryanem Bouffierem w Rajdzie Ypres.

W Rajdzie Ypres Bouffier i Vanneste zajęli drugie miejsce, gdzie pokonali także Breena. "Lara wykonała świetną robotę, zachowywała się naprawdę profesjonalnie i to prawdziwa przyjemność startować z nią." - skomentował start francuski kierowca.

Lara Vanneste
Lara Vanneste
Craig Breen
Craig Breen
Lara Vanneste i Bryan Bouffier
Lara Vanneste i Bryan Bouffier
Paul Nagle ma zastąpić Mikko Markkulę, który w Rajdzie Finlandii. A Breen i Vanneste rozpoczęli już wspólne przygotowania do Rajdu Polski: w zeszłym tygodniu testowali nowego Peugeota 208 T16 klasy R5. W Rajdzie Polski Breen pojadą modelem 207 S2000. 

Autor: E. Domańska
Źródło: v10
0
Komentarze do:

Lara Vanneste pilotką Craiga Breena podczas Rajdu Polski

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: