Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Hoverboard KX-PRO, czyli elektryczna deska od Kawasaki

Hoverboard KX-PRO, czyli elektryczna deska od Kawasaki

Kawasaki Hoverboard KX-PRO
Elektryczna deska pomoże zadbać nam o kondycję fizyczną, zachować sprawność, ćwiczyć równowagę wyglądając przy tym modnie i zjawiskowo. Na elektrycznej desce Kawasaki przemierzymy nie tylko chodniki, place czy bulwary lecz także będziemy mogli zapuścić się w bardziej niedostępny teren.

Kawasaki Hoverboard KX-PRO
Kawasaki Hoverboard KX-PRO
Kawasaki Hoverboard KX-PRO gwarantuje wytrzymałą i solidną konstrukcję, wykonaną z materiałów o podwyższonej wytrzymałości. Użyta technologia zapewnia dynamiczną samostabilizację ułatwiającą balansowanie ciałem, tak aby zapewnić optimum bezpieczeństwa użytkownikowi i pozwolić na niczym niezakłóconą frajdę z poruszania się.
Wygodę jazdy zapewnią szerokie opony o rozmiarze 6,5 cala, natomiast za znakomitą dynamikę odpowiadają dwa silniki, każdy o mocy 250 W. Świetna rozrywka jest możliwa dla każdego, kto nie przekroczy wagi 100 kg.

Możliwie najdłuższą jazdę zapewnia świetnie zbalansowany wymienny akumulator, jest on na tyle lekki, że nie powoduje zbytniego zwiększenia masy całej deski, a jednocześnie zapewnia przejechanie 20 km dystansu.

Kawasaki Hoverboard KX-PRO rozpędzimy się do maksymalnej prędkości 15 km/h co zapewnia niesamowite doznania z jazdy bez trzymanki!

Jakby tego było mało deska posiada także wyjątkowe możliwości jazdy w terenie – możemy wjechać nią na 30 stopniowe wzniesienia. W odkrywaniu nieprzetartych szlaków pomoże także spory 11 cm prześwit, dzięki któremu nie musimy ograniczać się do jazdy po wyznaczonych trasach.

Zastosowana klasa wodoszczelności IP54 pozwoli użytkować deskę Hoverboard KX-PRO bez obawy o jej zniszczenie na wskutek zabrudzeń, pyłów, kurzowi czy zachlapaniu.

Po skończonej jeździe w łatwy sposób przeniesiemy naszego Hoverboard’a dzięki niewielkiej masie 10 kg, natomiast czas potrzebny do pełnego naładowania wynosi zaledwie 3 godziny, status naładowania baterii sygnalizuje nam skuteczna dioda LED.

Kawasaki
dzięki wprowadzeniu udanego modelu KX-PRO buduje swoje portfolio pojazdów mobilnych i już zapowiada wprowadzenie innych modeli elektrycznych pojazdów, które zaprezentuje wkrótce. Cenę Kawasaki Hoverboard KX-PRO poznamy niebawem.
Autor: .
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Hoverboard KX-PRO, czyli elektryczna deska od Kawasaki

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl