Strona główna » Tagi - Serwis główny » Eko-jazda
Kawasaki Hoverboard KX-PRO Hoverboard KX-PRO, czyli elektryczna deska od Kawasaki
. // 25. 07. 2016

Elektryczna deska pomoże zadbać nam o kondycję fizyczną, zachować sprawność, ćwiczyć równowagę wyglądając przy tym modnie i zjawiskowo. Na elektrycznej desce Kawasaki przemierzymy nie... więcej »

Warszawa rozbudowuje sieć stacji dla samochodów elektrycznych
. // 24. 05. 2016

Warszawa ma największy odsetek elektrycznych samochodów w kraju pomimo ograniczonej infrastruktury i przywilejów dla właścicieli tych pojazdów. Jak wynika z wyliczeń Inchcape Motor Polska,... więcej »

Eco-driving przeszkodą na egzaminie na prawo jazdy
. // 21. 09. 2015

Każda osoba, która chce zdać egzamin na prawo jazdy, musi nie tylko wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego oraz umiejętnością wykonywania różnych manewrów na placu... więcej »

W miastach powstaną ekostrefy – nie każdym samochodem wjedziesz do centrum
. // 08. 05. 2015

Za zanieczyszczenie powietrza w takich miastach, jak: Warszawa, Kraków, Gdynia, Wrocław czy Katowice, w 30% odpowiada ruch samochodowy. Receptą na smog ma być wprowadzenie ekostref i uregulowanie... więcej »

Nie pal tyle zimą
. // 11. 01. 2015

Zimą średnie spalanie paliwa potrafi być znacząco wyższe. Dzieje się tak z wielu powodów, między innymi dlatego, że niskie temperatury powodują znaczące wychłodzenie silnika, a co za tym... więcej »

ECO DRIVING Chcesz prawo jazdy? Pokaż że jeździsz EKO!
. // 25. 11. 2014

Czy czeka nas kolejny boom w Ośrodkach Egzaminacyjnych na prawo jazdy? Z dniem 1 stycznia 2015 roku w życie wchodzi rozporządzenie w myśl którego kursanci w czasie egzaminu będą musieli... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Eko-jazda

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl