Strona główna » Tagi - Sporty motorowe » Hamilton
Nico Rosberg GP Brazylii - wyścig: Rosberg wygrywa i zapewnia sobie tytuł wicemistrza
E. Domańska // 16. 11. 2015

Nico Rosberg z zespołu Mercedesa wygrał niedzielny wyścig Formuły 1 o Grand Prix Brazylii, dzięki czemu z 297 punktami na koncie zapewnił sobie tytuł wicemistrza świata sezonu 2015. więcej »

Lewis Hamilton Monako Lewis Hamilton miał stłuczkę na publicznej drodze w Monako
E. Domańska // 13. 11. 2015

W mediach krążyła pogłoska, że Lewis Hamilton nie wystartuje w zbliżającym się Grand Prix Brazylii. Związane to było z odwołaniem zaplanowanej na środę, 11 listopada br.,... więcej »

GP Meksyku - wyścig: Rosberg na najwyższym stopniu podium
E. Domańska // 02. 11. 2015

Niedzielny wyścig o Grand Prix Meksyku to kolejny dublet Mercedesa na podium, jednakże tym razem po najwyższe trofeum sięgnął Nico Rosberg. Było to 12. w karierze i 4 w tym sezonie zwycięstwo... więcej »

Hamilton wygrywa wyścig o Grand Prix USA GP USA: Hamilton wygrywa wyścig o Grand Prix USA i po raz trzeci zostaje mistrzem świata
E. Domańska // 26. 10. 2015

Lewis Hamilton wygrał zawody o Grand Prix Stanów Zjednoczonych na torze w Austin i tym samym po raz trzeci w karierze wywalczył tytuł mistrza świata Formuły 1. Warto podkreślić, że takim... więcej »

GP Japonii - wyścig: Lewis Hamilton odnosi kolejne zwycięztwo
E. Domańska // 28. 09. 2015

Lewis Hamilton wygrał wyścig o Grand Prix Japonii na torze Suzuka i umocnił się na pozycji lidera tegorocznego sezonu Formuły 1. Niemiec zwyciężył po raz 41. w swojej karierze, a 8. więcej »

Lewis Hamilton Mercedes-Maybach S600 Lewis Hamilton pochwalił się nowym samochodem
E. Domańska // 24. 09. 2015

Lewis Hamilton pochwalił się nowym samochodem, który otrzymał od pracodawcy, a jest to Mercedes-Maybach S600. Maybach wygląda naprawdę imponująco, chociaż nie każdemu tak potężne nadwozie... więcej »

Następne »« Poprzednie