Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Dwa powody za które pokochasz Audi R8 Edo Competition

Dwa powody za które pokochasz Audi R8 Edo Competition

Audi R8 Edo Competition
Dodano: 11. 07. 2016
Tagi: Audi, Audi R8, Edo Competition

Przed nami misja zakup samochodu dla dwóch osób i dwóch psów. Gusta są różne, potrzeby na szczęście podobne, kompromis może uda się wypracować. Za nami jazda próbna Hondą Type-R wniosek - unikać aut wulgarnych. Frajda z jazdy jest nieziemska, asystentów tyle ile posłowie w sejmie mają - od wszystkiego, stety niestety Policja bardzo lubi takie samochody poznawać - prewencyjnie oczywiście. To nie jest tak, że jeździmy pijani, przećpani, chcemy pokonać Froga i przemycać bursztyn z Rosji. Jednak kiedy często pokonujesz trasę Warszawa-Gdańsk pragniesz świętego spokoju a nie pewności, że kiedy Yanosik ostrzega o patrolu to ty już wyciągasz portfel, żeby pokazać dokumenty a funkcjonariusze oglądają... Jednak wśród tych aut wulgarnych jest jeden wyjątek... 
Zobacz także: AUDI RS6 JOKER - błysk z Bełchatowa!  »
To Audi R8 w wersji Edo Competition. 
Tuner lubuje się w modyfikacjach supersamochodów, wyciąga z nich to co najlepsze, zawsze z wielką klasą i smakiem, ale też pazurem. Dlaczego warto oddać nerkę lub wszystkie oszczędności z R8, które wyszło spod jego ręki?

Powód numer 1 - MOC. I chociaż tutaj macki tunera nic do roboty nie miały to warto przypomnieć co pod maską drzemie, a nie jest to byle jaka popierdółka. Mamy tu do czynienia z wolnossącą jednostką V10 generującą 610 KM. Auto setkę na liczniku wyświetla już po 3,2 sekundy. Prędkość maksymalna to 330 km/h. 
Zobacz także: Audi R8 XXX-Performance - ściśle tajne  »
Powód numer 2 - DESIGN. Głębia czarnego lakieru jest nieziemska i wyraźnie zauważalna na zdjęciach. Na żywo z pewnością jest tylko lepiej! Muskulaturę, formę i najważniejsze elementy zewnętrzne podkreślają kontrastowe, żółte lamówki. Prosta rzecz a pięknie podkreśla osłonę chłodnicy, tylny dyfuzor czy ospojlerowanie. Zółte zaciski ukryte za wieloramiennymi obręczami? Geniusz! Mała rzecz a cieszy!  Audi R8 Edo Competition
Audi R8 Edo Competition
Audi R8 Edo Competition
Audi R8 Edo Competition
Audi R8 Edo Competition
Audi R8 Edo Competition
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Dwa powody za które pokochasz Audi R8 Edo Competition

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: