Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » Ducati Scrambler Shocking - niech żyje lato!

Ducati Scrambler Shocking - niech żyje lato!

Ducati Scrambler Shocking

Włoska riwiera świętuje nadejście lata imprezą zatytułowaną „Notte Rosa” (tłum.: różowa noc”), wydarzenie to znane jest także pod nazwę Urodziny Lata.

 

Podczas jednej nocy riwiera ustrojona jest w kolor różowy, odbywają się na niej liczne koncerty, spektakle oraz inne atrakcje.

Ducati Scrambler Shocking
Ducati Scrambler Shocking
Ducati Scrambler Shocking

 

Co  roku „Notte Rosa” zapewnia bogaty program muzyczny i gości wielu włoskich artystów. 

 

W tym roku włoska impreza “Notte Rosa 2016” zbiegnie się z World Ducati Week (WDW), który trwać będzie od 1 do 3 lipca

 

Z tej okazji i w ramach wyrażenia hołdu dla modelu Ducati Scrambler, który narodził się w 1962, włoski producent przygotował specjalną, różową wersję modelu nazwanego "Scrambler Shocking".

 

WDW odbędzie się na torze Misano im. Marco Simoncelliego. Jednym z kluczowych punktów programu będzie parada motocykli, króra zakończy się w popularnym włoskim parku wodnym Aquafan, znajdującym się w małej miejscowości Riccone (w bliskiej odległości od popularnego adriatyckiego letniego kurortu Rimini).

Ducati Scrambler Shocking

 

Na czele tej parady królować będzie m.in. Ducati Scrambler Shocking. Więcej informacji o  World Ducati Week znajdziesz  tutaj.

Autor: E. Domańska
Źródło: WDW
0
Komentarze do:

Ducati Scrambler Shocking - niech żyje lato!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: