Strona główna » Tagi - Sporty motorowe » Drift
Karolina Pilarczyk Kobieta w męskim sporcie. Karolina Pilarczyk zadebiutowała w DriftMasters GP
. // 23. 06. 2016

Piękne kobiety i szybkie samochody - to bardzo częste połączenie. Rzadko jednak w takiej konfiguracji, że to kobieta siedzi za kółkiem. A tak jest w przypadku Karoliny Pilarczyk. więcej »

James Deane "Poziom w Polsce jest bardzo, bardzo wysoki". Irlandzka gwiazda driftu w starciu z najlepszymi polskimi kierowcami
. // 21. 06. 2016

Jeden z najlepszych drifterów Europy, dwukrotny zwycięzca Drift Allstars i rekordzista Guinnessa. James Deane to niekwestionowana gwiazda jazdy w kontrolowanym poślizgu. W tym roku Irlandczyk... więcej »

Janek Borawski Drift 11-latek driftował 280-konnym autem na stadionie w Płocku
. // 14. 06. 2016

Równie dobrze daje sobie radę z zabawką, co z tym 280-konnym autem. 11-letni Janek Borawski zaprezentował się przed płocką publicznością podczas zawodów Drift Masters GP. więcej »

Drift Masters Początek czerwca w Płocku zaczyna się na pełnym gazie!
K. Szreder // 18. 05. 2016

Pierwszy czerwcowy weekend zapowiada się w Płocku naprawdę imponująco. W związku z tym, organizatorzy dwóch największych imprez łączą siły, zachęcają do wyjścia z domów i zapraszają... więcej »

DRIFT MASTERS Drift Masters Grand Prix Poznań - zaplanuj weekend
K. Szreder // 27. 05. 2015

Pierwsze dwie rundy Drift Masters Grand Prix za nami. Żegnamy Radom a witamy Poznań. To właśnie tam W dniach 30-31 maja, na Torze Poznań odbędzie się 3 i 4 runda Drift Masters Grand Prix 2015!... więcej »

Weekend Drift Zaplanuj weekend z oktanami
K. Szreder // 17. 04. 2013

Nie masz planów na weekend? Rozpocznij sezon z solidną dawką palonej gumy! Do wyboru dwie imprezy, na Mazowszu i w Wielkopolsce. Pierwsza z nich to APIS Power Cup - SSSuper Drift Cup,... więcej »

Brak galerii dla tagu: Drift